#KiedyJakNieTeraz – to hasło  przewodnie i slogan akcji organizowanej przez GH Plaza Rzeszów i Stylists Group, którym głównym punktem są spotkania ze stylistkami, gdzie będą one doradzać wszystkim klientom GH Plazy Rzeszów. Akcja rozpocznie się 8 marca
i trwać będzie do końca miesiąca. 

agaKlientki CH Plaza Rzeszów będą mogły skorzystać indywidualnych porad i stylizacji, pomocy stylistki w zakupach oraz doradztwa. Porady będą dotyczyły nie tylko ubioru, ale także wizażu m.in. make-up i stylizacji włosów. Tematów jest bardzo dużo, począwszy od analizy kolorystycznej i analizy sylwetki, po modowe hity no i oczywiście zakupy ze stylistką.

Każda kobieta, która jeszcze nie odnalazła swojego stylu lub chce uzupełnić swoją szafę wiosennymi kreacjami, może skorzystać z bezpłatnych porad i zobaczyć jak wygląda współpraca z profesjonalistkami. Na zakupy prawie nigdy nie chodzimy same, bierzemy przyjaciółkę, mamę lub chłopaka. Tym razem nie musimy brać nikogo, a do tego jeszcze poszukiwania naszych idealnych outfitów, będą szły dwa razy szybciej! Wszystkich chętnych zapraszamy do GH Plaza Rzeszów. Najbliższe spotkanie odbędzie się 19 marca w godzinach 13:30-19:00, bezpłatne konsultacje i zakupy odbędą się ze stylistką Konstancją Brodziak, a 2 kwietnia doradzać będzie Agata Zolich.

Więcej na ten temat: Stylists Group

Tekst i zdjęcia: Stylists Group