Styl na siłownię – recenzja nowości

Styl na siłownię w końcu może być i funkcjonalny i wyrazisty. Oto najlepsze naszym zdaniem nowości na sezon jesień-zima 2015/16 – zarówno od marek typowo sportowych jak i zwykłych sieciówek. Ale zaczynamy od całkowicie niekorporacyjnej kolekcji prosto z Polski czyli owocu współpracy Deep Trip z Wake Up. Zobaczcie sami!

Deep Trip X Wake Up

Deep Trip to znane polskie legginsy o niesamowitych kolorach i wzorach. Wake Up to z kolei dobrze zaprojektowana, tworzona przez ludzi związanych z sportem marka odzieżowa. Wspólnie stworzyli kolekcję idealną na siłownię, której kolorystyka i tematyka nadruków motywują do ćwiczeń i są bardzo pozytywne.

Pull&Bear

Pull&Bear wrócił do korzeni i dobrze mu to zrobiło – wyrazista, nieco uliczna stylistyka doskonale wypada w klimacie sali do ćwiczeń. Oby tak dalej, bo jeśli do tego dodamy grubą mięsistą bawełnę w sensownej cenie to Pull&Bear znów będzie tym, za co go lubiliśmy.

Adidas

Adidas postawił na motywy drapieżnych cętek. Inspiracje rodem z safari potraktowane niedosłownie dały całkiem niezły rezultat. To na prawdę czytelna i bardzo modowa kolekcja. Spokojnie można ją łączyć również z mniej sportowymi częściami garderoby.

Puma

Puma chyba najlepiej operuje kolorem ze wszystkich marek sportowych. Na prawdę przemyślana kolorystyka, inspirujące odcienie. Buty, bluzy, szorty – jest wiele modeli, które już po pierwszym spojrzeniu chce się mieć i wybrać w nich na siłownię lub trening pod chmurką.

H&M

H&M na poważnie bierze swój mariaż z modą wysoką nawet w swojej kolekcji sportowej. Jest na prawdę elegancko i wyraziście. Dodając do tego dobre własności techniczne tkanin i nowoczesne rozwiązania mamy na prawdę mocą propozycję na sezon jesień zima 2015/16.

Tekst i selekcja: Redakcja Exclusivemag.pl, zdjęcia: materiały prasowe