Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym jakby to było mieć własną drużynę sportową? Okazuje się, że nie jest to zarezerwowane wyłącznie dla krezusów. Jeśli prowadzicie firmę i chcecie w ten sposób zintegrować pracowników, jest to w zasięgu ręki! Jeśli natomiast jesteście pracownikami możecie namówić swoich przełożonych na zorganizowanie Wam drużyny! Przedstawiamy jak krok po kroku zaangażować się w budowanie drużyny sportowej z prawdziwego zdarzenia, razem z Biznes Ligą. Może warto spróbować już w tym sezonie?

 

 

 

 

 

 

 

Biznes Liga

Chętnych z Krakowa zapraszamy do udziału w siatkarskiej Biznes Lidz – elitarnych rozgrywkach dla firm w sezonie wiosna 2013, który wystartuje już w maju.

Nic tak nie integruje pracowników, jak sport. Szczególnie siatkówka, jako szlachetna, a jednocześnie niezwykle widowiskowa dyscyplina, cieszy się dużym uznaniem społecznym. Biznes Liga prezentuje autorską ideę rozgrywek siatkarskich dla pracowników. Emocje związane ze współzawodnictwem z innymi firmowymi zespołami mogą być okazją do sprawdzenia własnych możliwości i budowania pozytywnych relacji między pracownikami i firmami. W odróżnieniu od innych projektów tego typu, Biznes Liga proponuje rywalizację drużyn mieszanych.

Jak to wszystko wygląda w praktyce?

Najważniejsze informacje ligowe:

  • Każdy z zespołów rozegra przynajmniej 13 spotkań.
  • Mecze rozgrywane będą „szóstkami” (dopuszczalny jest udział libero) w systemie „każdy z każdym”.
  • Każdy mecz składa się z 3 setów, za wygranie seta drużyna dostaje jeden punkt do tabeli rozgrywek.
  • Na parkiecie w każdym zespole musi stale przebywać przynajmniej jedna kobieta.
  • Rozgrywki będą się odbywać na obiekcie o najwyższym standardzie – Com-Com Zone w Nowej Hucie.
  • Mecze będą odbywały się w dogodnym dla zawodników dniu tygodnia, w godzinach wieczornych.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Biznes Ligi.

Kontakt:

e-mail: siatkowka@biznesliga.com.pl 

tel. 530 713 312