Smolna 10 – Zadbaj o każdą sferę swego ciała

Każda Kobieta chce wyglądać pięknie i zgrabnie. Z myślą  o wszystkich Paniach powstał Fitness Club & Solarium Smolna 10 z dostępem zarówno do sprzętu siłowego jak i aerobowego. Dla posiadaczek karty Multisport Plus wstęp do Clubu zapewniamy bez dopłat, z możliwością korzystania przez 7 dni w tygodniu. Lokalizacja Naszego Fitness Clubu to samo centrum Warszawy, zapewniamy najwyższą jakość usług , pełen profesjonalizm oraz niepowtarzalną atmosferę. W jednym miejscu mogą Panie zadbać o każdą sferę swojego ciała, jest to nie tylko siłownia i fitness club, ale też solarium, salon fryzjerski, studio paznokci, salon kosmetyczny, sauna, gabinet masażu a nawet porady dietetyka.

Smolna - fitness

Dzięki temu, że nasz Fitness Club & Solarium Smolna 10 jest przeznaczony dla kobiet, mają Panie zapewnioną intymność oraz komfort psychiczny. Wszystkie sale do aerobiku są klimatyzowane oraz wyposażone w profesjonalny i nowoczesny sprzęt, nasza oferta jest stale poszerzana o nowe formy aerobiku. Zajęcia odbywają się w kameralnych, maksymalnie 12-osobowych grupach, dzięki czemu instruktor może poświęcić czas każdej z uczestniczek. Regularne ćwiczenia umożliwią Paniom osiągnięcie zamierzonego celu a przy tym miłe spędzenie czasu.

Aerobik to zajęcia opierające się na intensywnej wymianie tlenowej, forma tych ćwiczeń została opracowana przez konsultanta zajmującego się programem sprawnościowym kosmonautów. Zapraszamy Panie na jedne z organizowanych przez nasz Club w Warszawie zajęć aerobowych:

ABT – czyli brzuch, pośladki, uda. Zajęcia nastawione na dolne partie ciała, dzięki nim będziemy mieć jędrne pośladki, płaski brzuch i smukłe uda. Wyrzeźbimy nasze mięśnie i spalimy zbędne kalorie. Zajęcia opierają się głównie na wielokrotności powtórzeń, dodatkowo mogą być wykorzystywane taśmy, hantle, step, piłki, obciążniki.

Fat Burning – ćwiczenia mające na celu „spalenie tłuszczu”, opierają się na niezbyt intensywnych ćwiczeniach aerobowych (bez wymachów, skoków), bardzo prostych tworzących nieskomplikowany układ choreograficzny przy utrzymaniu ciśnienia krwi na poziomie 120-130 uderzeń na minutę.

PŁASKI BRZUCH+STRETCHING – KSZTAŁTOWANIE MIĘSNI BRZUCHA, A NASTĘPNIE ROZCIĄGANIE MIĘŚNI I RELAKS

Pilates – odbywa się przy spokojnej muzyce, polega głownie na rozciąganiu, wzmacnia mięśnie brzucha i grzbietu.

TMT – kombinacja ćwiczeń angażująca wszystkie partie mięśni, poprawiająca wydolność organizmu. Ćwiczenia powtarzane na trzech różnych poziomach (tempach).

TBC – poprawa ogólnej kondycji fizycznej ciała, kształtowanie siły i wytrzymałości mięśni

Latino Solo – doskonalenie ciała poprzez świadome wykonywanie kroków poszczególnych tańców: salsa, samba brazylijska, bachata, merengue, reggeton, rumba, samba, cha-cha, paso doble, jive, poprzedzone ogólną rozgrzewką

Zumba – połączenie ćwiczeń aerobowych z elementami tańca w rytmie latynoamerykańskim.

Źródło: Aerobik Warszawa – smolna10.pl