Szukaj

SmartBear otwiera nowe biuro we Wrocławiu

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje specjalistów
fot. CC Dreamstime.com

SmartBear zatrudnia inżynierów do obsługi całego cyklu tworzenia produktu. W związku z pandemią COVID-19 praca w nowym biurze we Wrocławiu odbywać się będzie w modelu hybrydowym

SmartBear, innowacyjna spółka technologiczna odpowiadająca za stworzenie popularnych narzędzi takich jak Swagger, Cucumber, ReadyAPI, Zephyr czy TestComplete, powiększyła swoje biuro we Wrocławiu w celu dalszego rozwoju działalności w regionie. Należąca do SmartBear firma BitBar Services sp. z o.o. (zakupiona w zeszłym roku przez SmartBear) aktualnie prowadzi rekrutację programistów front-end, back-end i full stack Java, a także inżynierów wsparcia technicznego. SmartBear został wyróżniony jako lider w raporcie Magic Quadrant dotyczącym rozwiązań z zakresu automatycznego testowania oprogramowania w 2019 r. (2019 Magic Quadrant for Software Test Automation).

„SmartBear odnotowuje niezwykle dynamiczny wzrost w Europie w związku z przyspieszeniem projektów cyfryzacji w przedsiębiorstwach z uwagi na pandemię COVID-19 i idącym za nim wzrostem zapotrzebowania na wysokiej klasy narzędzia i standardy efektywności – powiedział Roman Sorokiewicz, wiceprezes ds. inżynierii oprogramowania i dyrektor wrocławskiego oddziału SmartBear. – Wyróżniamy się w regionie jako firma produkująca narzędzia do tworzenia oprogramowania, w której panuje kultura otwartości i współpracy. Cieszymy się, że możemy dać szansę utalentowanym specjalistom na bezpośredni udział w tworzeniu przyszłego kształtu rozwiązań, z których korzysta przeszło 15 mln użytkowników końcowych”.

Nowe biuro mieści się w kompleksie Business Garden we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej 48G. Obiekt posiada certyfikat środowiskowy LEED Platinum i położony jest na terenie rozległego ogrodu z wyznaczonymi strefami relaksu, w których wszyscy pracownicy mogą odpoczywać i uprawiać sport. Całość usytuowana jest niedaleko Starego Miasta i jest świetnie skomunikowania z innymi częściami Wrocławia. Samo biuro przeznaczone jest dla 120 pracowników i zapewnia przestrzeń do otwartości i kreatywności w procesie tworzenia oprogramowania. Wrocławska placówka pozostaje ponadto w bliskim kontakcie z siedzibą główną SmartBear, na której wsparcie zawsze może liczyć.

„Nasi inżynierowie we Wrocławiu odpowiadają za wprowadzenie do naszych produktów szeregu znakomitych innowacji – powiedział Christian Wright, prezes i dyrektor produktu w SmartBear. – Specjaliści, którym zależy na pogłębieniu wiedzy, bezpośrednim udziale w procesie tworzenia produktu i rozwoju kariery, mają teraz świetną okazję, by dołączyć do niezwykle utalentowanego zespołu SmartBear. Chcemy, by wielki sukces, jaki odnieśliśmy dzięki dostępowi do utalentowanych kadr specjalistów we Wrocławiu, przyczynił się do dalszego rozwoju firmy”.

Sprawdź aktualne oferty pracy: https://smartbear.com/company/careers/

źódło: Roman Sorokiewicz , SmartBear