Po świąteczne zakupy na SILESIA BAZAAR

W weekend 12. i 13. grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zagoszczą najbardziej oryginalne polskie marki modowe i wnętrzarskie. A to wszystko za sprawą trzeciej edycji targów niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR.

Silesia Bazaar

Już 200 marek niezależnych

Trzecia edycja targów są największą z dotychczasowych imprez tego typu w Katowicach i na Śląsku. Z edycji na edycję jest coraz więcej marek i coraz więcej kupujących. Obecnie to już 200 marek i jest to absolutny rekord. Katowice to idealne miejsce na organizację imprez związanych z niezależną modą i dizajnem – mówi Piotr Kalisz, główny organizator SILESIA BAZAAR. Zimowa edycja wydarzenia to sposób na to, aby świąteczne zakupy były przyjemne! Odwiedzając targi unikniemy kolejek w galeriach handlowych i oklepanych prezentów, które proponują nam tzw. „sieciówki”. SILESIA BAZAAR to doskonała okazja, aby kupić dla swoich najbliższych oryginalne upominki pod choinkę.

Marki z Czech i Ukrainy

Odwiedzający targi mogą odwiedzić stoiska aż 200 wystawców z takich  kategorii jak Moda, Biżuteria, Moda Dziecięca oraz Dizajn. Tym razem udało się także przyciągnąć marki z Czech i Ukrainy. Organizatorzy nawiązali również współpracę z targami BOHEMIA DESIGN MARKET z Pragi, które prezentują swoją ofertę. Nawiązanie współpracy z czeskimi targami to krok w kierunku promowania polskich  marek za granicą.

Absolwenci wchodzą do gry

Stałym punktem SILESIA BAZAAR jest wystawa absolwentów katowickiej Akademii Sztuk Pięknych pt. “Dizajn jest dla Ciebie”, na której prezentowane będą dyplomy absolwentów. Organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych uczestnikach imprezy – o ich rozrywkę zadba bawialnia “Kraina Czarów”. Ponadto na dzieci będzie czekać kącik zabaw z malowaniem twarzy oraz dekorowanie świątecznych pierników przygotowane przez Dom Aniołów Stróżów i klub hokejowy Kojotki Naprzód Janów. Każdy z odwiedzających targi będzie mógł zjeść pyszne jedzenie różnych kuchni świata w strefie Gastro  i odpocząć w strefie Relaksu. Zakupione przedmioty będzie można od razu na miejscu zapakować, co ułatwi przygotowania do świąt.

Zróbmy razem coś dobrego

Grudniowa odsłona targów to nie tylko idealne miejsce i czas na znalezienie prezentów, ale również okazja do pomocy potrzebującym. Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na rzecz Fundacji Pomagamy z Uśmiechem oraz Stowarzyszenia „Dom Aniołów Stróżów”. Wstęp na targi kosztuje 5 zł dla osób w wieku od 15 do 65 lat.

Kiedy, gdzie jak?

Świąteczne targi SILESIA BAZAAR są wyjątkowym wydarzeniem, którego nie można przegapić. Wszystkie szczegóły dotyczące targów znajdziecie na stronie: silesiabazaar.pl oraz na fanpage: facebook.com/silesiabazaar.