Prestiżowe butiki w Polsce

Nie trzeba jechać do europejskiej stolicy mody, aby wejść w posiadanie luksusowej odzieży. Zakupy na paryskiej Avenue Montaigne lub londyńskiej Bond Street są z pewnością ekscytujące, niemniej Warszawa i inne wielkie miasta też nie pozostają w tyle pod względem posiadania luksusowych domów mody, w których można się zaopatrzyć w produkty najsłynniejszych światowych projektantów.

Front view of Giorgio Armani store in Siam Paragon Mall, Bangkok
Światowe trendy w polskim klimacie

I chociaż każde miasto posiada centrum handlowe, to w Polsce istnieje zaledwie kilkanaście punktów, gdzie można zaopatrzyć się w ekskluzywne marki. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim dbają one o swój wysoki prestiż i nienaganny wizerunek. To nie jest zwykły sklep, w którym za produkt płaci się gotówką przy kasie. To renomowane butiki, które zapewniają obsługę na najwyższym poziomie niezależnie od jego lokalizacji, dlatego też obojętnie, czy robimy zakupy w Mediolanie czy w Warszawie, w każdym z tych miejsc klient ma być traktowany z należytym szacunkiem. Jednocześnie posiadają one w swojej ofercie identyczne produkty, jak sklepy w Europie Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych, prezentując najnowsze i unikatowe kolekcje odzieży, butów i kosmetyków firmowanych wielkimi nazwiskami świata mody.

Klient nasz Pan!

Pragnąc kupić ekskluzywne sukienki i specjalnie dopasowane do tego ekskluzywne buty, należy przeznaczyć na to kilka godzin. Po wejściu do sklepu każdą osobą zajmuje się jeden sprzedawca pełniący równocześnie rolę osobistego stylisty, który dokłada wszelkich starań, aby klient czuł się wyjątkowo. Profesjonalna obsługa zapewnia nie tylko fachowe doradztwo, lecz także zaprezentuje najnowsze światowe trendy, zaproponuje coś do picia i poświęci tyle czasu, ile tylko potrzeba, aby zadowolić nawet najbardziej wybredne gusta. Bardzo często taki stylista udziela rad w zakresie doboru wszystkich elementów garderoby: począwszy od sukienek i garsonek, poprzez buty, torebki aż do biżuterii włącznie.

Najlepsze adresy w kraju

Gdzie można zaopatrzyć się w tego typu produkty? W największych miastach, takich jak Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk lub Warszawa. W przypadku tego ostatniego klient ma do wyboru kilkanaście miejsc (dla przykładu takim miejscem jest Dom Handlowy Klif). Są to butiki usytuowane przeważnie w wielkich galeriach handlowych, niemniej część z nich posiada osobne sklepy zlokalizowane przy głównej ulicy danego miasta. Bardzo ważną kwestią są pieniądze. Wbrew stereotypowym opiniom, nie płaci się więcej za te same produkty, jakie można nabyć w innych krajach, a także jakość nie ustępuje zagranicznej odzieży, ponieważ dana marka zamawia określoną ilość sztuk na dany kontynent i następnie odpowiednio je rozdysponowuje, dzięki czemu każdy klient ma gwarancję otrzymania wysokiej jakości towaru.

 

Tekst i zdjęcia: autor zewnętrzny