Factory Fashion Capsule w Krakowie

Już od 20 do 22 maja w Starej Zajezdni krakowianie będą mogli uczestniczyć w warsztatach modowych, prowadzonych w ramach projektu Factory Fashion Capsule. Podczas spotkania ze stylistami mieszkańcy Krakowa będą mogli poznać praktyczne aspekty tzw. kapsułkowej garderoby.

Factory_Fashion_Capsule_2

Kapsułkowa szafa to koncepcja minimalistycznej garderoby składającej się z niewielu elementów, ale dająca możliwość stworzenia wielu stylizacji. Dzięki temu możemy oszczędzić dużo czasu, który poświęcamy na codzienne wybieranie odpowiedniego stroju.

– Każdy, kto odwiedzi Factory Fashion Capsule dowie się jak z 30 elementów skomponować ponad 100 stylizacji oraz pozna, krok po kroku, zasady tworzenia własnej kapsułkowej szafy. Pomogą w tym profesjonalni styliści oraz wybrane przez nich kolekcje, pochodzące ze sklepów znajdujących się w Factory Kraków – mówi Anna Kusior, koordynator marketingu w Factory Kraków.

Idea i założenia kapsułkowej szafy wpisuje się w koncepcję smart shoppingu, czyli rozsądnych zakupów. Polega na efektywnym kupowaniu – chodzi o to, by nabyć produkty wysokiej jakości w najkorzystniejszej cenie. Bardzo istotne jest przy tym podejmowanie przemyślanych decyzji, dzięki którym można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas – tłumaczy Kusior.

Strefa Factory Fashion Capsule otwarta będzie dla wszystkich zainteresowanych, a na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji. Jedną z nich będą dodatkowe zniżki do wykorzystania w centrum Factory Kraków.

Tekst i zdjęcia: materiały organizatora

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *