Podróż zmysłów z Markiem Kondratem

Francja, Hiszpania, Nowa Zelandia czy Włochy – ich aromaty i smaki na wyciągnięcie ręki. W zmysłową podróż zabiera Marek Kondrat, a pasażerom dodatkowo oferuje atrakcyjne zniżki.

Degustacja win hiszpańskichMarek Kondrat proponuje wakacje, w czasie których można odkryć niemal wszystkie strony świata. Portugalia, Niemcy, Bułgaria, Węgry, Francja czy nawet odległa Nowa Zelandia – te warte poznania kraje w jednej chwili stają się bliskie i dostępne za sprawą uważnie wyselekcjonowanego i dobranego na letnie wieczory wina.
– Lato to dla mnie czas podróżowania i doświadczania świata wszystkimi zmysłami – mówi Marek Kondrat, właściciel sklepów Kondrat Wina Wybrane. – – Za każdym razem gdy otwieram dobrą butelkę z różnych zakątków świata, przenoszę się w określone miejsce i na swój sposób je poznaję. Hiszpania to słońce i owocowe aromaty, z kolei Francja bywa bardziej cierpka, ale przed cierpliwymi odkrywa właściwe krajowi intymne bogactwo.Sieć sklepów z szyldem Kondrat Wina Wybrane przygotowała wycieczki z winem na całe lato. Miejsca podróży będą się zmieniały co tydzień. W każdym tygodniu wina z danego kraju będą dostępne ze zniżką 10%. Oferta trwa do końca sierpnia.

• 21-27 lipca – Węgry
• 28 lipca – 3 sierpnia – Nowa Zelandia
• 4-10 sierpnia – Francja
• 11-17 sierpnia – Bułgaria
• 18-24 sierpnia – Włochy
• 25-31 sierpnia – Hiszpania

Dodatkowo w każdą sobotę do końca wakacji w stacjonarnych sklepach w Bydgoszczy, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Przemyślu, Warszawie oraz we Wrocławiu będzie można degustować wina objęte promocją. – Tu wino jest rodzajem podróży, która przybliża świat, a także pozwala poznać siebie, odkryć czy wyostrzyć własne zmysły – mówi Marek Kondrat. – Ale to nie wszystko. Być może smakowanie wina zainspiruje do kolejnych odkryć.Dla tych, którzy planują wybrać się w dalszą podróż, sklep Kondrat Wina Wybrane przygotował dodatkowy prezent. Przy zakupie dowolnych trzech win z kraju aktualnie objętego promocją, klient otrzyma bon o wartości 100 zł do wykorzystania w biurze Holiday Travel przy planowaniu wakacji. Bon jest ważny na wszystkie wyjazdy z oferty biura podróży i można go wykorzystać do końca 2014 roku. Jedna osoba może wykorzystać jeden bon, ale 100 zł rabatu dostanie nie tylko klient sklepu, ale także wszyscy jego współtowarzysze podróży.

Kondrat Wina Wybrane
Kondrat Wina Wybrane to przede wszystkim sieć winiarskich sklepów. Jeden w Warszawie, który jest własnością
Marka Kondrata, i 6 w sieci franczyzowej w 6 miastach Polski (Bydgoszczy, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Przemyślu i Wrocławiu). Jej pomysłodawca Marek Kondrat, wielki miłośnik wina osobiście poszukuje i wybiera
najciekawsze propozycje z małych, rodzinnych winnic z całego świata. Winiarska miłość Marka Kondrata narodziła się podczas jego podróży po południowo-zachodniej Francji. Od tego czasu zwiedza, degustuje i decyduje, które z win staną się tymi wybranymi. Jak sam podkreśla, jego sklepy ilość zastępują jakością, a ich oferta charakteryzuje się zmiennością – to efekt współpracy z małymi wytwórcami. W kolekcji znajdują się najlepsze wina z Europy, Ameryki Południowej, Afryki, Australii i Nowej Zelandii. Kondrat Wina Wybrane to także szeroka oferta degustacji, kursów i publikacji opowiadających o świecie i kulturze wina, które od stuleci współtworzy naszą cywilizację. To również wyjątkowa oliwa, specjalistyczne wydawnictwa, zestawy upominkowe, szkolenia dla firm i klientów indywidualnych, ale przede wszystkim umiłowanie jakości i radości życia.

Więcej informacji: www.marekkondrat.pl

Tekst i zdjęcia: Materiały organizatora