Pieluszki i wszystko co potrzeba w jednej torbie

The Lands' End Do-It-All Diaper Bag Returns As The Carryall (PRNewsfoto/Lands' End, Inc.)

Kiedy wychodzimy na spacer z małymi dziećmi, dobrze mieć komplet niezbędnych rzeczy w jednej torbie. Zwykle taka rolę przyjmuje torba zintegrowana z wózkiem dziecięcym lub po prostu zwykła torba ręczna. Okazuje się jednak, że można znaleźć specjalną torbę na pieluchy, zaprojektowaną właśnie z myślą zmieszczenia w niej wszystkich potrzebnych do wyjścia z maluchem rzeczy. A do tego stylową i ergonomiczną.

Amerykańska marka Lands’ End, handlująca odzieżą i akcesoriami przez katalog i internet, właśnie wprowadziła nową edycję swojej ulubionej przez klientów torby na pieluchy i wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy „Do-It-All Diaper Bag”. Trzeba przyznać, że dobrze się prezentuje i wygląda funkcjonalnie. Producent zresztą kierował się ideą produktu, z którego się nie wyrasta – kiedy pieluchy staną się niepotrzebne torba może posłużyć na siłownię czy do podróży.

A może taka idea, to dobry pomysł na nowy biznes dla modowego start-up’a? W końcu z taką torbą mamusie na spacerze będą mogły łatwiej zapanować nad dzieciakami, a tatusiowie będą czuć się bardziej stylowo niż z przypadkową torbą. Pytanie tylko, czy pojedynczy produkt bez własnego kanału dystrybucji to już pomysł na biznes, czy tylko początek drogi do torebkowej firmy?

The Lands’ End Do-It-All Diaper Bag Returns As The Carryall (PRNewsfoto/Lands’ End, Inc.)