Oranż i ultramaryna do biegania

Klasyczne i mocne połączenie oranżu i ultramaryny, a do tego czerń i złoto – to wszystko znajdziemy w nowej kolekcji pumy do biegania Fierce. To kolejny dowód, że klimaty rodem z lat 90-tych mają się doskonale. To właśnie wtedy sport na serio włączył się do kultury masowej, wpływając na styl kolekcji poważnych projektantów i marek, a nawet branży muzycznej. Sprawdźmy jak w udany sposób inspirować się klasyką.

16AW_RT_Running_Wmn_Fierce_2_2161-3

Puma Fierce po raz pierwszy pojawiły się na rynku w kwietniu tego roku. Noszone i uwielbiane przez Kylie Jenner, Fierce powracają jesienią w nowej, bogatej wersji kolorystycznej.

16AW_RT_Running_Wmn_7thFloor_Fierce_Mix_2818-3

Wydawać by się mogło, że sięgające do kostki buty uniemożliwiają nieskrępowane ruchy. Nic podobnego! Model ten nie tylko podtrzymuję stopę. Podczas biegu pięta nie traci stabilnej pozycji, jednocześnie buty pozostają na tyle elastyczne i giętkie, by podbicie stopy mogło poruszać się dynamicznie. Stylowy look Fierce sprawia, że sprawdzą się nie tylko na siłowni, ale również w casualowej stylizacji.

16AW_RT_Running_Wmn_Fierce_2_2426-3

Uzupełnieniem dla Fierce jest wyjątkowa kolekcja odzieży. Zgrane kolorystycznie komplety tworzą mini kolekcje – Fierce Mesh, w których króluje czerwień granat oraz szarość. The Gold, czyli klasyczne połączenie złota, czerni i bieli. Wśród ubrań znajdziemy wygodne legginsy, sportowe staniki i bluzy.

16AW_RT_Running_Wmn_Gold_Fierce_2948-1

Kolekcja Fierce pojawi się w Polce w połowie lipca w salonach Puma. Wybrane modele dostępne będą również w sklepach Go Sport oraz Intersport.

16AW_RT_Running_Wmn_Gold_Fierce_3625-1

Wstęp: Redakcja Exclusivemag.pl, tekst i zdjęcia: materiały prasowe