Odrobina relaksu w prezencie świątecznym

Chyba każdy się ze mną zgodzi, że spośród wszystkich prezentów, jakie dajemy sobie z różnych okazji, najwięcej piękna, magii i subtelności mają w sobie prezenty, które wręczane są przy wigilijnym stole. Skoro właśnie tak jest, dlaczego do pięknie udekorowanych pudełek, albo ozdobnych torebek wkładamy ciepłe skarpety, komplety kosmetyków, czy tanie perfumy? Skoro Boże Narodzenie to czas wyjątkowy, prezenty bożonarodzeniowe niech także będą wyjątkowe.

relaks w swiatecznym prezencie 2Praktyczne, ale nieciekawe

To oczywiste, że każdemu przyda się kolejna bluzka, ciepła bielizna, czy butelka żelu pod prysznic. Ale czy naprawdę takie prezenty chcemy dostawać na Gwiazdkę? W tym szczególnym dniu chyba każdy pragnie, by go zaskoczyć, obdarować czymś, o czym marzy, albo czego się nie spodziewa. Czas zmienić podejście do świątecznych prezentów. Zamiast praktycznych podarunków, zafundujmy swoim bliskim przeżycia, coś co pozostanie w ich pamięci na długo, a może nawet na zawsze. Skarpetki po jakimś czasie przetrą się na palcach, butelka po płynie do kąpieli po kilku bądź kilkunastu użyciach znajdzie się w koszu. To, co da się przeżyć, czemu będą towarzyszyły silne emocje, albo uczucia, to coś, o czym zbyt łatwo nie zapomnimy.

Nie wiesz, co kupić? Zajrzyj do katalogu

Dla tych, którzy nie wiedzą, gdzie szukać prezentów innych niż wszystkie powstał Katalog Marzeń. Z pewnością i Ty znajdziesz w nim pomysł na spełnienie marzeń zarówno swoich jak swoich bliskich. Pomysłów na prezenty świąteczne szukaj tutaj: http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-boze-narodzenie Jest tam wiele propozycji zarówno dla mężczyzn jak i kobiet i to w różnym wieku. Jeżeli szukasz prezentu dla kobiety – mamy, babci, żony, córki, możesz być pewien, że dużą satysfakcję sprawi jej prezent, który pozwoli jej się zrelaksować, albo/i zadbać o ciało. Wśród damskich prezentów znajdziesz takie perełki jak masaż – do wyboru klasyczny, orientalny, masaż czekoladą, stemplami, Lomi Lomi czy Ajurwedyjski, popołudnie, dzień albo weekend SPA, czy też relaks w Grocie Solnej. Prezentów przeznaczonych dla mężczyzn w Katalog Marzeń także nie brakuje. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla miłośnika adrenaliny, czy dla Pana pragnącego ciszy i spokoju w czasie masażu czy weekendu w SPA, na pewno znajdziesz prezent, który zapamięta na długo.

Tekst i zdjęcie autor zewnętrzny