Oddychające tkaniny do treningu na zewnątrz

adidas Climachill

Trening na świeżym powietrzu jest wart więcej niż na siłowni. Niestety w gorące dni komfort ćwiczeń daleki jest od idealnego. Wysiłek na słońcu jest uciążliwy, a mokre, przepocone rzeczy mogą sprzyjać kontuzji w przypadku gwałtownego ochłodzenia. W tym sezonie na szczęście jest na to rada.

adidas Climachill_lo-res (2)

Technologia adidas Climachill

Marka adidas przyzwyczaiła nas do stosowania nowoczesnych, oddychających tkanin, które wyraźnie poprawiają komfort ćwiczeń. Nie inaczej jest tym razem dzięki technologii Climachill. Tegoroczna odsłona to przede wszystkim ulepszone, dopasowane do kobiecych ciał i potrzeb fasony, które pozwalają czuć się jeszcze bardziej komfortowo. Do wyboru są zarówno  T-shirty jak i tank-topy.

adidas Climachill_lo-res (7)

Komfort podczas biegania

Jeśli chodzi o obuwie treningowe to kultowe już PureBOOST X wykonane zostały z materiału pozwalającego utrzymać właściwą temperaturę i komfort podczas biegu. Wolna przestrzeń między cholewką a podeszwą zapewnia wentylację najbardziej wrażliwej części stopy.

Produkty zostały zaprojektowane z myślą o kobietach i sprawdzone przez sportsmenki z całego świata. Pomagają stawić czoła wyzwaniom treningu na świeżym powietrzu. Użyte innowacyjne materiały pozwalają zachować optymalną temperaturę ciała i pomagają w osiąganiu lepszych założonych celów treningowych.

adidas Climachill_lo-res (1)

Wstęp i zakończenie: Redakcja Exclusivemag.pl, informacje o produkcie i zdjęcia: informacja prasowa