Od kodera do superbohatera

Steve Jobes, aby pobudzić swój mózg włączał komputer. Dziś po wzmocnioną dawkę technologicznej inspiracji zapewne udałby się na TechCamp, którego najbliższy odcinek startuje już 23 października. Poznaj pełną agendę i zarejestruj się na wydarzenie!

Aż 900 tys. miejsc pracy. Tyle wakatów powstanie do 2015 roku w branży IT według wyliczeń Komisji Europejskiej. Jedno jest pewne – informatyk poszukujący pracy nie ma i nie będzie miał problemu ze znalezieniem pracodawcy. Ale szansę na zatrudnienie u najlepszych będzie mieć nadal tylko niewielki procent. Jak znaleźć się w gronie wybrańców?

Przepis na karierę

W czasie TechCampu – Kariera w IT, o możliwościach rozwoju programistów będą dyskutować przedstawiciele takich krakowskich uczelni jak Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie.  Ponadto, tego wieczoru dzięki Przemkowi Kaduli – twórcy Notatek.pl będzie można usłyszeć o blaskach i cieniach prowadzenia startupu. Kogo wizja własnego biznesu nie przekonuje, chce za to pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, która sięga po największe technologiczne projekty, powinien posłuchać Adama Kopeć z Grupy Unity. O kodowaniu mailingów opowie następnie specjalista FreshMail – Piotr Suszalski, a jak zaprogramować swoją karierę w sieci – Aleksandra Gierybo-Paprota z Pracuj.pl.

Wstęp na wydarzenie, wiedza i gorąca pizza będą dostępne bezpłatnie tuż po rejestracji na stronie: http://techcamp11.evenea.pl/. Na wydarzenie zaprasza organizator – Akademia Unity oraz Partnerzy – Grupa Unity, Województwo Małopolskie, Kei.pl oraz FreshMail.

Medialne wsparcie TechCampu zapewniają: Dziennik Internautów, e-biznes.pl, Manko, Crossweb.pl, ebo.edu.pl, Software Developer’s Journal, Nowy Marketing, Mam Startup, krakowIT.pl, www.exclusivemag.pl; Koło Naukowe IT Politechniki Krakowskiej, WSZiB, pracaIT.com, magazyn Programista oraz Kariera Plus.

Agenda TechCamp #11

19.00 – 19.20 – Przemek Kadula, Notatek.pl, Spowiedź Start-Up’owca – Szczerze o tym, jak to jest mieć swój start-up

19.20 – 19.40 – Adam Kopeć, Grupa Unity – Jak się robi projekt dla milionów użytkowników – o pracy programisty w Grupie Unity

19.40-20.00 – Piotr Suszalski, FreshMail – Szablony, tabelki i łatwe pieniądze.

20.00-20.20 – Aleksandra Gierybo-Paprota, Pracuj.pl – Create your own career

20.20-20.50 – Krakowskie Biura karier (AGH, UJ, WSZIB) – Debata o edukacji IT.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/techcamppl

Tekst i autor zdjęć: TechCamp