OCH! BAZAR lato u polskich projektantów

Zapraszamy na kolejne z cyklu wydarzeń poświęconych modzie OCH! BAZAR lato u polskich projektantów,  17 lipca 11:00 – 18:00, BABKA do wynajęcia (blisko CH Arkadia, zaraz przy Rondzie Radosława), Warszawa. Wstęp jest bezpłatny. Z każdą edycją OCH! BAZAR wnosi nowy fason, nie tylko ulepszając formułę targów i poszerzając ofertę. Po niezwykle udanej majowej wiośnie u polskich projektantów – OCH!BAZAR, szykuje się jeszcze lepsza, lipcowa wersja.

FB_ochbazar_0716
W ten letni czas umożliwimy Wam żeglowanie po akwenach tego co już było, ale było tak urokliwe, że chcecie zobaczyć to raz jeszcze, czyli: ubrania, biżuteria, buty i dodatki, by wpłynąć w enigmatyczne obszary letnich kolacji, odjazdowych i klasycznych strojów kąpielowych oraz okularów słonecznych i posztormować w strefie fun&chillout, gdzie z duchem letniego wiatru przemykają longboardy i frisbee. Oprócz tego: letnie jedzenie, darmowe masaże i stylizacje paznokci. Czekać Was będą też atrakcyjne konkursy i loterie.
Czekamy na Was cytując Voltaire’a: ,,Życie jest dzieckiem, które trzeba kołysać, dopóki nie uśnie”. Kołyszemy się zatem 17 lipca godz. 11:00 -18:00 , Babka do wynajęcia, wstęp wolny. Do zobaczenia na letnim szlaku.
Informacja o liście wystawców już wkrótce. Aktualne informacje o wydarzeniu tutaj:
www.facebook.com/ochbazarpl
www.instagram.com/ochbazar
web.facebook.com/babkadowynajecia