Nowy Jork, najpiękniejsze parki narodowe czy luksusowy Las Vegas

Niezapomniana wycieczka objazdowa USA – udaj się tam z biurem podróży! Stany Zjednoczone to kraj, do którego z wielką chęcią wybierają się turyści z całego świata. Nie ma w tym nic dziwnego. Teren USA jest tak zróżnicowany, że bez problemu można znaleźć tam liczne i bardzo ciekawe atrakcje, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych podróżników. Jest to kierunek w sam raz dla fanów przyrody, ale i najprężniej rozwijających się miast na świecie. USA są na tyle oryginalne, że bez problemu każdy odnajdzie się w tym wielkim świecie kawałek dla siebie. Zaskakująca kultura, kadry znane z najpiękniejszych filmów oraz prawdziwe, amerykańskie jedzenie, które w swojej oryginalnej formie jest jeszcze lepsze. To po prostu trzeba przeżyć na własnej skórze!

Nowy Jork- coś dla fanów nowoczesności

Wycieczka objazdowa USA rozpoczyna się właśnie od zwiedzania Nowego Jorku, chyba najbardziej rozpoznawalnego miasta na świecie. Na turystów czeka tutaj cała masa atrakcji, zaczynając od robiącego ogromne wrażenie Empire State Building, a kończąc na zakupach na Times Square. Plan wycieczki obejmuje całodniowe zwiedzanie Górnego Manhattanu, a w tym największych atrakcji kojarzonych z tym miastem. Już samo przejście się piątą aleją lub czas spędzony na oglądaniu dzieł w Metropolitan Opera sprawi, że będzie to niezapomniane przeżycie dla każdego, kto pojawia się w tym miejscu po raz pierwszy!

Niagara Falls- jeden z amerykańskich cudów

Być w Stanach Zjednoczonych i nie wybrać się nad Niagara Falls? Przecież to byłoby niewybaczalne! Właśnie tak rozpoczyna się wycieczka objazdowa USA dzień drugi. Na zwiedzających czekają prawdziwe atrakcje. Zobaczenie z bliska Niagara Falls na własne oczy to nie lada przeżycie. Jest to jeden z piękniejszych punktów widokowych całej Ameryki Północnej. Po drodze rozpościera się także niezapomniany widok na góry Appallachy, tereny rolnicze, jeziora Finger Lakes i dorzecza rzeki Hudson. Wodospad na rzece Niagara tuż przy granicy Kanady spada dwoma 50- metrowymi kaskadami. Naprawdę jest co podziwiać, nie mówiąc już o zachwycających zdjęciach, które zawsze będą przypominać te piękne chwile.

San Francisco- perełka zachodniego wybrzeża

Sacramento oraz San Francisco to kolejne przepiękne miejsca, które odwiedza się podczas wycieczki objazdowej po USA. W końcu kto nie marzy o tym, aby odwiedzić Kalifornie? Cudowne miasta, długie plaże i praktycznie zawsze udana pogoda. Wśród atrakcji, które czekają na zwiedzających w San Francisco, z całą pewnością należy wskazać przejazd słynnym tramwajem kablowym pokonującym wzgórza miasta i pozwalającym na cieszenie się zapierającymi dech w piersiach widokami. Dodatkowo wykupić można sobie rejs po całej zatoce San Francisco z możliwością opłynięcia wyspy Alcatraz!

Las Vegas i Wielki Kanion

Czym byłaby wycieczka po USA bez odwiedzenia Las Vegas, miasta grzechu i zabawy, znanego ze wszystkich kultowych, amerykańskich filmów? Oczywiście będąc w okolicy, obowiązkowo należy zahaczyć także o Wielki Kanion. Wycieczka zawiera spacer po krawędzi kanionu, z przejściem na najważniejsze punkty widokowe. Dodatkowo można wykupić sobie niezapomniany przelot helikopterem nad samym kanionem. Z całą pewnością jest to atrakcja w sam raz dla ludzi głodnych adrenaliny oraz wrażeń! Do tego przejazd trasą 66, znaną jako matka amerykańskich szos.

Oczywiście są to jedynie wybrane atrakcje, jakie czekają na turystów przyjeżdżających na wycieczkę objazdową do Stanów Zjednoczonych. Podczas objazdówki dociera się także do Florydy, która poza wiecznym słońcem i dojrzałymi pomarańczami, ma do zagwarantowania jeszcze o wiele więcej. Ciekawym punktem jest także plażowanie na słynnej plaży Daytona Beach. Podczas takiego relaksu można poczuć się jak na prawdziwych amerykańskich wakacjach! Dodatkowo zwiedzanie Filadelfii, która na pewno zaskoczy nie jedną osobę, ponieważ pełna jest urokliwych, wartych uwagi miejsc. Powrót do Nowego Jorku pozwala na jeszcze dokładniejsze poznanie tego miasta oraz na sentymentalny powrót do miejsca, w którym cała ta niezapomniana przygoda miała swój początek miesiąc wcześniej.