Nowa kolekcja Pumy – sportowo czy wizerunkowo?

Sportowa odzież staje się coraz bardziej wizerunkowa. Kiedyś ubranie na sportowo, to był styl sam w sobie. Lecz niekoniecznie wyrażał on wiele poza zainteresowaniem sportem, lub zamiłowaniem do samej marki. Powiedzmy szczerze, często kojarzył się z brakiem gustu. Tymczasem właśnie zaprezentowana najnowsza kolekcja Pumy pokazuje, że to już moda pełną gębą. I to nie byle jaka, bo przecież ciągle podszyta technologicznie zaawansowaną sportową technologią. Wygląda na to, że na wybiegach, jeszcze wiele się zdarzy i nas zaskoczy. I to niekoniecznie dzięki ekstrawagancji czy niepraktyczności kreacji wielkich projektantów. Zresztą oceńcie sami.

Wrzesień 2014 – PUMA zaprezentowała swoją kolekcję na sezon jesień/zima 2014. Stylizacje przygotował Jarosław Szado, dziennikarz modowy, stylista i reporter. Stylista pokazał streetwerowe propozycje PUMY, które łączą w sobie sportowy styl z nonszalancją światowych projektantów. Stylista w niekonwencjonalny sposób zestawił kolekcję basic PUMY ze strojami pochodzącymi ze współpracy z paryskim duetem modowym Brooklyn We Go Hard, nowojorską projektantką Sophia Chang, czy japońskim guru mody Mihara Yasuhiro.

W pokazie wystąpił m.in. syn Justyny Steczkowskiej Leon Myszkowski, który zaprezentował wzbudzającą ogólny zachwyt kurtkę Mihary Yasuhiro dla PUMY w zestawieniu z kultowymi, czerwonymi suedami marki.

Gwiazdą spotkania był Dawid Kwiatkowski, który jest ambasadorem PUMY. Na pokazie pojawili się także inni fani marki, m.in. Marcelina Zawadzka, Mikołaj Krawczyk, Radosław Majdan, Beata Sadowska oraz Maria Niklińska.

Kolekcja PUMY AW`14 łączy elementy sportu i ulicznych trendów, przywraca do łask największe ikony, sportowe dziedzictwo, technologię i styl. Jest zaprojektowana dla następnych pokoleń, które rozdają i będą rozdawać karty. Kolejna sensacja, kolejny trend, kolejna ikona nie stoją  w miejscu i nie cofają się. Taka jest właśnie kolekcja PUMY na jesień-zimę 2014.

Autorzy: Wstęp Redakcja Magazynu Exclusive Info, tekst informacja prasowa, zdjęcia – materiały prasowe