Szukaj

Nowa elegancka kolekcja designerskich mebli – Sesja foto

Sesja zdjęciowa z produktami DS Manufaktura — Dobek & Stypińska
DRASIL stolik z blatem z plastra modrzewiowego na geometrycznej ramie | fot. DS Manufaktura

Dostępna jest już nowa elegancka kolekcja designerskich mebli marki DS Manufaktura — Dobek & Stypińska. Z tej okazji odbyła się klimatyczna sesja zdjęciowa we wnętrzach ekskluzywnego apartamentu położonego w luksusowej dzielnicy Wrocławia – Dąbie

Produkty marki DS Manufaktura to wyselekcjonowana kolekcja stolików, lamp i desek kuchennych, które są dopracowane w detalu, produkowane ręcznie z najwyższej jakości materiału i realizowane indywidualnie dla klienta.

Najnowsza kolekcja na rok 2021 wprowadza trzy zdecydowanie większe stoliki kawowe, które były mocno wyczekiwane przez klientów tej marki. To modele DRASIL z plastra modrzewiowego, JORMUN z dębowym blatem z naturalną krawędzią oraz JERNBJORN z drewna bukowego w specjalnej selekcji pokrytego lakierem. Nowe modele będą dostępne docelowo w wielu wariantach kolorystycznych.

Kolekcja 2021 marki DS Manufaktura to także dwie nowe deski kuchenne do krojenia lub serwowania potraw wykonane z drewna dębowego oraz sosnowego.

Już na przestrzeni roku odbędzie się także prezentacja dwóch nowych modeli lamp biurkowych tego producenta. Wszystkie modele oczywiście zaprojektowane są w autorskim atelier Dobek & Stypińska, więc warto przygotować się na sporą dawkę dobrego designu.

Więcej szczegółowych informacji oraz butik online można znaleźć na stronie internetowej marki: www.ds-manufaktura.com

 źródło: DS Manufaktura