Szukaj

Namaluj projekt swojej wymarzonej torebki

Zostań w domu i twórz sztukę z Lobos

Marka Lobos, produkująca w Polsce artystyczne torebki, organizuje w czasie izolacji artystyczny konkurs, namawiając do zostania w domu i tworzenia dzieł sztuki. W jury wezmą udział Harel, Anna Halarewicz, Elena Ciuprina oraz Marta Mosler-Kalisz. Od momentu ogłoszenia do młodej polskiej marki napłynęło już kilkadziesiąt prac. Koniec konkursu 10 maja!

Monika i Patryk Łobos, absolwenci Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru z Krakowa, postanowili uruchomić wyobraźnię klientek oraz fanek. Ze strony lub Instagrama lobos.it należy ściągnąć specjalnie przygotowany szablon, namalować projekt swojej wymarzonej torebki, a następnie wysłać z powrotem do marki – oznaczając ją na Instagramie @lobos.it lub przez mail art@lobos.it.

“Jesteśmy niezwykle podekscytowani, gdyż otrzymaliśmy już kilkadziesiąt prac artystycznych” – mówią Monika i Patryk Łobos, rodzeństwo z Krakowa, z założyciele marki. “Ilustracje są na wysokim poziomie, co pokazuje jak wiele mamy w Polsce artystycznych dusz, które kochają modę. Cieszy nas to bardzo, gdyż wpisuje się w naszą misję tworzenia unikalnych, artystycznych torebek”.

Prac konkursowe oceni znakomite jury: krytyczka mody Harel oraz artystki współpracujące z Lobos – Elena Ciuprina,  Anna Halarewicz i Marta Mosler-Kalisz. Artystki wzięły też udział w zabawie (oczywiście poza konkursem) i przygotowały swoje projekty torebek (zdjęcia w załączniku).

Termin zgłoszeń upływa 10 maja. Zwycięzca konkursu wygra jedną z torebek Lobos, a wszyscy uczestnicy dostaną kod rabatowy 20%.

Marka Lobos została stworzona w 2018 roku przez rodzeństwo Monikę i Patryka Łobos, absolwentów międzynarodowych szkół projektowania, którzy posiadają zamiłowanie do przedmiotów najwyższej jakości. Aby zdobyć niezbędną wiedzę, spędzili w sumie 8 lat na nauce projektowania mody w prestiżowych uczelniach – Szkole Artystycznego Projektowanie Ubioru w Krakowie, Instituto Marangoni i Instituto Secoli w Mediolanie oraz Central Saint Martins w Londynie. W 2018 roku stworzyli markę Lobos, w której spotykają się dwa pojęcia: sztuka i rzemiosło. Torebki są produkowane w Polsce z wysokiej jakości włoskich skór, a do tworzenia printów marka zaprasza uznane artystki, takie jak Elena Ciuprina i Anna Halarewicz.