Naklejki piłkarskie – dekorujemy pokój prawdziwego fana futbolu

Ludzi możemy podzielić na trzy kategorie – tych, którzy zupełnie nie interesują się piłką, tych, którzy dają się porwać emocjom tylko w czasie wielkich, międzynarodowych rozgrywek oraz tych, dla których futbol jest najważniejszą dyscypliną sportową i hobby

To właśnie dla nich przygotowaliśmy niniejszy artykuł. Pokażemy jak w stylowy i elegancki sposób ozdobić wnętrze, by już na pierwszy rzut oka widać było, że mieszka w nim zagorzały fan futbolu. Co nam będzie potrzebne do stworzenia aranżacji marzeń? Dekoracyjne naklejki na ścianę

Naklejki – nowy wymiar dekoracji wnętrz

Fototapety, obrazy i plakaty – to sprawdzony sposób na by ozdobić naszą przestrzeń. Idąc z duchem czasu warto jednak sięgać po nowe, sprytne rozwiązania, dzięki którym nie tylko błyskawicznie, ale również spektakularnie odświeżymy dotychczasowy wystrój. Przyklejanie tapety wymaga od nas czasu i pracy, a na obraz czy plakat nie zawsze mamy wolne miejsce – zwłaszcza, gdy dysponujemy niewielkim metrażem i nasze ściany są szczelnie przykryte meblami i innym wyposażeniem. Naklejki na meble piłka nożna pozwolą nam wprowadzić wyrazisty akcent dekoracyjny tam, gdzie inne rozwiązania zawodzą. Skrzydła rozsuwanej szafy, drzwi do pokoju, blat biurka a może front lodówki? Każdą z tych powierzchni możemy ozdobić odświeżając całkowicie jej dotychczasowy wygląd. Zaletą tej formy dekoracji jest to, że nie tylko urozmaicimy dzięki niej pokój, ale ukryjemy także wszelkiego rodzaju rysy i ślady użytkowania, jakie pojawiły się na sprzętach przez lata. Skoro wiemy już, że za pomocą naklejek możemy ozdobić nie tylko ściany, ale także elementy wyposażenia, czas się bliżej przyjrzeć dostępnym wzorom.

myloview.pl/naklejki/wg-kategorii/sport/pilka-nozna/

Rewolucyjne naklejki: piłka nożna w centrum uwagi

Czas wybrać najlepsze naklejki na ścianę. Piłka nożna daje nam wiele interesujących akcentów, które możemy wykorzystać ozdabiając naszą przestrzeń. Choć mogłoby się wydawać, że futbolowe motywy sprawdzą się tylko w pokoju dziecka lub nastolatka, to nic bardziej mylnego. Jak wiadomo – diabeł tkwi w szczegółach i wszystko zależy od tego, na jaki wzór się zdecydujemy. Podobizna znanego piłkarza rzeczywiście kojarzy się bardziej z młodzieżową aranżacją, ale już minimalistyczne, graficzne przedstawienie piłki niekoniecznie. Zobaczmy więc jakie propozycje na nas czekają.

 • Zielona murawa
  Naklejki piłka nożna ukazujące murawę z charakterystycznymi białymi liniami wydzielającymi poszczególne strefy rozgrywek to doskonały pomysł, gdy chcemy ożywić wygląd kuchni. Taka dekoracja będzie się świetnie prezentować na naszej lodówce zamieniając standardowy, srebrny lub biały front, w piłkarskie boisko. Podłużna, prostokątna forma tego wzoru pozwoli nam także ozdobić drewniane, plastikowe bądź szklane drzwi.
 • Zabawne piktogramy
  Gdy chcemy ozdobić niewielki fragment wolnej ściany w salonie, sypialni czy przedpokoju, możemy sięgnąć po minimalistyczny wzór składający się z wielu zabawnych, kolorowych lub czarno-białych, piktogramów. Bramka, piłka, boisko, sylwetka sędziego i piłkarza, korki czy żółtka kartka – takie uproszczone przedstawienia będą się znakomicie prezentować w nowoczesnym, oszczędnie urządzonym wnętrzu.
 • Piłka w grze
  Naklejki piłkarskie bazują przede wszystkim na jednym elemencie – piłce i właśnie ten motyw daje nam wprost nieskończenie wiele aranżacyjnych możliwości. Możemy sięgnąć po fotografię ukazującą lecącą przez boisko piłkę na tle zielonej murawy, po rysunkowe przedstawienie przypominające uliczne graffiti lub kompozycję składającą się z wielu, spadających z nieba piłek na czarnym bądź białym tle.
 • Ulubiona drużyna
  Naklejki piłka nożna to także doskonała okazja by pokazać swoją ulubioną drużynę. Zamiast sięgać po podobiznę jednego z graczy, wybierzmy wzór ukazujący logo FC Barcelony, Realu Madryt czy naszego ulubionego klubu piłkarskiego z Polski. Taka naklejka będzie się dobrze prezentować zarówno na ścianie, jak i na meblach.

Jak widać, sport może nam zapewnić nie tylko ruch i rozrywkę, ale będzie także świetnym źródłem inspiracji, gdy myślimy o urządzaniu wnętrza. Zamiast bezkrytycznie podążać za panującymi obecnie trendami, warto poszukać motywów dekoracyjnych, które będą odpowiadać naszym zainteresowaniom. Decydując się na taki wystrój mamy pewność, że tworzymy aranżację, która przetrwa wszystkie modowe zawieruchy i będzie cieszyć nasze oczy przez wiele lat.

Więcej inspiracji można znaleźć także na portalu: www.homebook.pl/pilka-nozna