Muzyka na ważne okazje

Muzyka towarzyszy nam we wszystkich ważnych momentach w życiu, gdyż pozwala wyrazić emocje. Podczas wesela chcemy, aby goście cieszyli się razem z nami, na imprezie firmowej czy sylwestrze chcemy, aby dać się porwać beztroskiej hulance. Również plenerowe przyjęcie lub zawody sportowe nie mogą się odbyć bez muzyki w tle.

dj na wesele warszawa 01Muzyka – najważniejsza sprawa

Jeśli planujemy ważne wydarzenie, to o muzyce warto pomyśleć równocześnie rezerwacją miejsca i już na etapie planowania klimatu imprezy. Trzeba pamiętać, że oprócz repertuaru i umiejętności, ważne jest też doświadczenie w prowadzeniu imprez i dobry kontakt z uczestnikami.

Nie ryzykuj wpadki

Pewnie wszyscy znacie imprezy i wydarzenia, na których głównym zajęciem jest narzekanie na muzykę. A to zapuszczą młodej publice stare ograne przeboje, a to na rodzinnym pikniku ktoś katuje ludzi ostrym rockiem, a to na weselu kapela robi sobie ciągłe przerwy czy też na sylwestrze kończy grać kiedy parkiet jest jeszcze pełny. Z pewnością byliście też na przynajmniej jednej imprezie, gdzie muzyka była puszczana przez pseudo dj’a z popularnego internetowego serwisu video.

Dobry DJ’a na wesele w Warszawie

Zatem jak wybrać dobrego DJ’a? Po pierwsze trzeba się wyzbyć poczucia, że muzyka imprezowa to domena amatorów. Wielkie gwiazdy przyjeżdżające na koncerty do Polski robią coś innego niż granie na zamówienie? Ani nic w tym dziwnego, ani wstydliwego. Wręcz przeciwnie, należy poważnie podejść do tematu i zatrudnić profesjonalistów. Co to oznacza? Po pierwsze dobry sprzęt muzyczny. Dobra muzyka nie może być robiona na amatorskim sprzęcie. Tylko profesjonalne nagłośnienie i instrumenty dadzą odpowiednią jakość. Po drugie umiejętności – zaprośmy do współpracy kogoś kto ma za sobą solidną muzyczną edukację i doświadczenie w muzykowaniu. I po trzecie i chyba najważniejsze – szukajmy artystów, którzy potrafią nawiązać kontakt z gośćmi i razem z nimi bawić się grając tak, że nikt nie będzie chciał skończyć tańców.

Tekst: Jan Strzelba, fot. materiały prasowe DJlux

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *