Most wanted! – Pokolenie Y

Zapraszamy na konferencję „MOST WANTED! – pokolenie Y” na Uniwersytecie Jagiellońskim (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej przy ul. Łojasiewicza 4), w Krakowie, w dniach 14-15 maja 2013 r.

 

 

Czym jest pokolenie Y?

Pokolenie Y tworzą osoby urodzone pomiędzy 1980 a 1996 rokiem. Zaliczani są do najbardziej wymagającej i najliczniejszej grupy docelowej na rynku. Nieobce im są nowe technologie. To ludzie ambitni, świadomi swoich umiejętności, często tacy, którzy ukończyli kilka fakultetów, by być lepiej przygotowanymi na zawirowania rynku pracy, a tym samym dobrzy w swoich dziedzinach. Osoby te nie stronią od wszelakich szkoleń i możliwości rozwoju nie tylko zawodowego, ale i osobistego. Często jednak nie czują się przywiązani do firm, w których pracują i nie mają problemu ze zmianą pracodawcy. Są otwarte na nowe wyzwania, charakteryzuje ich nieschematyczne myślenie. W dużej mierze korzystają z mediów społecznościowych.

Tematyka konferencji będzie oscylowała wokół hipotezy – Jak kreować marki, z którymi zidentyfikuje się pokolenie Y? Poruszane zagadnienia będą uwzględniać przede wszystkim aspekty psychologiczne, socjologiczne, PR-owe, marketingowe i im podobne. Prelegenci zwrócą uwagę na takie kwestie jak atrakcyjność i oryginalność marek czy rola Internetu, jako medium Igreków.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://konferencjapokoleniey.wordpress.com/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *