Szukaj

Perełki z wyprzedaży

Sezon wyprzedaży w pełni, warto zwrócić uwagę nie tylko na przeceny w centrach handlowych, ale także te u niezależnych projektantów. W butiku La Perle marki Zemełka Pirowska znajdziemy minimalistyczne sukienki, asymetryczne tuniki i inne projekty przecenione nawet o 70%. To idealna okazja by zaopatrzyć się w taką modową perełkę, która na pewno nie straci blasku w przyszłym sezonie.

Luksus w polskim wydaniu

W październiku ukazał się pilotażowy numer polskiego wydania „Harper’s Bazaar”, magazyn oficjalnie debiutuje wiosną 2013 roku. „Harper`s Bazaar” powstał w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukazuje się od 1867 roku i bezsprzecznie jest to jedna z najważniejszych pozycji w historii magazynów o modzie, która przez lata wyznaczała trendy i inspirowała wiele osób.

Upoluj sobie zwierzaka!

Marka Animal Kindom powstała w Łodzi. Założeniem projektu było stworzenie biżuterii w której pojawiłyby się motywy zwierzęce. Sami możemy wybrać, co ma się znaleźć w składzie naszej biżuterii, a do dyspozycji mamy stworzenia w nieliczonej ilości  kształtów i kolorów wycinane z lekkiego akrylu. Każda bransoletka jest dodatkowo ozdobiona łańcuszkiem, kolorowymi koralikami oraz blaszką z nazwą marki.

Ćwieki trzymają się mocno

Choć na wybiegach zagościły kilka sezonów temu, nadal inspirują i dodają pazura różnym dodatkom i ubraniom. Coraz częściej zestawiane są jednak z delikatnymi materiałami i pastelowymi kolorami, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na ćwiekowane dodatki także w casualowych stylizacjach.

Moda na indywidualność

Klienci Louis’a Vuitton’a będą mogli sami zaprojektować własną torebkę, wybierając z ponad 80,000 tys. dostępnych kolorów, skór i wykończeń. Zaprojektowane w ten sposób modele torebek, zostaną wyprodukowane w Asnières, gdzie powstają wszystkie produkty z logiem LV. Usługę personalizacji zwaną „bespoke service” mają w swojej ofercie także takie domy mody jak: Goyard, Prada, Bottega Veneta czy Burberry.

Tekst: Barbara Swoboda

Foto: Roger Price, Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)