Szukaj

Moda i architektura – Jessica Minh Anh nie przestaje zaskakiwać

Wieża Eiffela, Zapora Hoovera czy opera w Sydney to pocztówkowe widoki znane z nieskończonej liczby sesji foto czy filmów. Dlaczego zatem pokazy mody – poza nielicznymi wyjątkami odbywają się na nudnych i dość technicznych wybiegach? Modelka i promotorka mody z Paryża – Jessica Minh Anh – od pewnego czasu aktywnie to zmienia organizując pokazy mody i połączone z nimi wyjątkowe sesje zdjęciowe na tle najbardziej znanych i wspaniałych widoków świata. 

Doskonałość wykonania
Poniżej przedstawiamy dwie galerie zdjęć – jedną z pokazów, które już się odbyły i odbiły się szerokim echem w świecie mody, a drugą, stanowiącą zapowiedź pokazu z lutego 2018 r. na statku wycieczkowym w Hong Kongu. Te zdjęcia na prawdę dają do myślenia, gdyż pokazują, jak prosty patent, odpowiednio wykonany może zdziałać więcej niż nieporadna ekstrawagancja i szukanie kontrowersji na siłę.


Tak to się robi
Druga galeria to zdjęcia z wizyty na planie pokazu i sesji, które są dopiero w przygotowaniu. Tak – tyle pracy i przygotowań kosztuje zrobienie czegoś wybitnego. Pamiętajmy o tym, kiedy następny raz wyruszymy robić ‘sesję modową’. Ale pamiętajmy też, że nie ma rzeczy niemożliwych – ten projekt zaczęła jedna modelka. Samodzielnie.


Zdjęcia / pictures: JMM Paris