London Fashion Weekend w Galerii Saatchi

Brytyjska Rada Mody (BFC) ogłosiła, że nadchodząca trzydziesta edycja London Fashion Weekend, czyli jej sztandarowa impreza skierowana do końcowych odbiorców mody, odbędzie się w kultowych wnętrzach Galerii Saatchi, przy historycznej londyńskiej Kings Road.

SME104_SJC_FyodorGolan_523

Goście wezmą udział pokazach, konferencjach oraz zrobią wyjątkowe zakupy u obecnych projektantów. Caroline Rush, wiceprezes Brytyjskiej Rady Mody, mówi:

“Tego lata chcemy, aby to święto wspaniałej brytyjskiej mody objęło całe miasto. We wrześniu na wybiegach zobaczycie naszą kreatywność. Od pokazów na London Fashion Week w Soho, po pokazy London Fashion Weekend w Chelsea, rozciągamy naszą obecność na całe miasto, tak abyście nie mogli pominąć tego wydarzenia!”

London Fashion Weekend to odbywający się dwa razy do roku (w lutym i wrześniu) event, który pokazuje najlepszą brytyjską i zagraniczną modę, pomaga nawiązać relacje między projektantami mody wysokiej jakości, a ich klientami z całego świata. Impreza przyciąga corocznie 32.000 odwiedzających, zapewniając im pełny wgląd w branżę mody, która w samej Wielkiej Brytanii jest warta 26 miliardów funtów i zatrudnia 800.000 ludzi.

Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie zaangażowanie sponsorów, do grona których należą: Canon, Lavazza Coffee, Marks & Spencer, The May Fair Hotel, Maybelline New York, Scavi + Ray, Sunglass Hut, Swatch oraz TONI&GUY.

London Fashion Weekend odbywa się od czwartku 24 do niedzieli 27 września w londyńskiej Galerii Saatchi.

SME104_SJC_Halston_427

London Fashion Weekend
Miejsce: Londyn
Termin: 24 – 27 września 2015 r.
Strona www: londonfashionweekend.co.uk
Organizator: British Fashion Council

Print

Fot. materiały prasowe British Fashion Council