Letnia odsłona targów niezależnej mody

Największe na Śląsku targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR już po raz czwarty zawitają do Katowic. Kolejny raz wydarzenie patronatem obejmuje Exclusivemag.pl. Letnia odsłona wydarzenia odbędzie się w przestrzeni nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. 11 i 12 czerwca br. na pasjonatów niezależnej mody czekać będzie ponad 200 firm oferujących nie tylko oryginalne ubrania od polskich projektantów, ale także wyjątkową biżuterię, dodatki do ubrań, nietypowe akcesoria i artykuły do wystroju wnętrz.

SILESIA BAZAAR - vol 4

Letnia edycja targów będzie świetną okazją dla szalonych, wakacyjnych zakupów. Każdy kto w czerwcowy weekend odwiedzi SILESIA BAZAAR, będzie mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie oraz swoich bliskich. Lekkie sukienki, muszki, spinki, oryginalne            t-shirty i unikatowa biżuteria – to wszystko znajdzie się w ofercie wystawców SILESIA BAZAAR vol. 4. Targi uzupełni strefa Gastro, wystawa artystyczna oraz specjalna strefa warsztatów dla dzieci, w której najmłodsi będą mieli okazję do wspólnych, kreatywnych zabaw. Dwudniowa impreza dostarczy z pewnością nie tylko wiele modowych inspiracji, ale również niezapomnianych doznań i pozytywnych emocji.

Targi SILESIA BAZAAR już na stałe wpisały się w kalendarz imprez modowych w Polsce. Współgospodarzem imprezy jest Miasto Katowice. Aktualnie trwają zapisy dla wystawców chcących zaprezentować się na targach – organizatorzy zadbali o atrakcyjne promocje, więc nie warto zwlekać z decyzją o udziale.

Więcej szczegółów na stronie internetowej:  silesiabazaar.pl