Łapiesz się w PHP’IE? Wpadnij na Techcamp!

Chcecie poszerzyć swoją wiedzę na temat programowania? A może dopiero zaczynacie swoją przygodę z nim związaną? Objęliśmy patronatem kolejny odcinek TechCampu – największego technologicznego barcampu w Polsce – będzie ciekawie!

unnamed

Powstał w 1994 roku i zrewolucjonizował świat programowania obiektowego.  Z jego pomocą generowane są strony internetowe w tym portal społecznościowy Zuckerberga. Programisto! Jeśli czujesz że w lot chwytasz PHP dołącz do nas na najbliższych odcinkach TechCampu!

Nie od dziś wiemy, że w stolicy dolnego śląska spotkać można wielu pasjonatów nowych technologii dlatego już w drugim tygodniu marca na techcampowej scenie zobaczymy Mariusza Gila. Ekspert od php’owego kodu opowie o możliwościach oferowanych przez Aerospike z perspektywy developera PHP. Z kolei Adam Zieliński, freelancer, Zend Certified Developer z 10-letnim doświadczeniem spróbuje odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące praktycznego tworzenia kodu w PHP.

Jeśli i Ciebie nurtują pytania związane z PHP-em po części merytorycznej tradycyjnie zasiądziemy do wspólnego networkingu w formule TechClash. Dla wszystkich uczestników dostarczymy gorącą, darmową pizzę i najlepsze technologiczne emocje.

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp25.evenea.pl (Kraków)

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp26.evenea.pl (Wrocław)

Na wydarzenie zaprasza organizator wydarzenia Akademia Unity, wraz z partnerami Grupą Unity, Kei.pl oraz Miquido.

Tekst i zdjęcia: materiały organizatora