Brak różnorodności w sklepach, powoduje, że nie chętnie chodzicie na zakupy? Macie już dość powtarzających się na rynku wzorów, modelów i kolorów? Szukacie czegoś wyjątkowego? Jeśli tak to: 20 marca w godzinach 12.00-18.00, alternatywnie do głównego nurtu handlowego, odbędzie się kolejna edycja ulubionych przez mieszkańców stolicy targów mody i designu pt. OCH! BAZAR. W prestiżowej i jednocześnie klimatycznej przestrzeni eventowej „Babki do wynajęcia” www.babkadowynajecia.pl wystawcy zaprezentują najnowsze kolekcje sezonu wiosna – lato. Wstęp bezpłatny.

plakatOch! Bazar promuje nie tylko stabilne od kilku lat na rynku marki projektanckie, zaprasza także do współpracy tych z potencjałem, którzy dopiero zaczynają. Tzw. Marki z misją to przede wszystkim polskie projekty, biżuteria, ręcznie robione buty, bielizna, a także ceramika i dekoracja wnętrz stające się alternatywą dla produktów sieciówkowych produkowanych masowo w Azji. Marki takie korzystają także z lokalnych materiałów i dystrybucji wspierając rodzimy rynek. Zarazem utrzymują design i jakość na wysokim poziomie. Targi dedykowane są tym, którzy oczekują więcej. 

 ” Blisko 100 polskich wystawców spotkacie jednego dnia, w jednym nowoczesnym miejscu – Babka do wynajęcia. Najlepsi projektanci, najlepsza, moda, najlepszy design. Zachęcamy do wspierania polskich marek. Gwarantujemy oryginalne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju projekty. Pozostajemy w klimacie slow fashion & slow life i zapraszamy do celebrowania życia.” – informuje organizator targów OCH! BAZAR Beata Rosłoniec.

Poza tym organizator zapewnia sterfę food & chill, gdzie będzie można spotkać lokalnych wystawców z jedzeniem i napojami.

Tekst i zdjęcia: materiały organizatora