Szukaj

Kultowe vansy wg. Taka Hayashi

Najnowszy drop Vault od Vansa i Taka Hayashi

Vans Vault i artysta Taka Hayashi w tym sezonie ponownie łączą siły tworząc kolekcję obuwia, która podkreśla wyjątkowy kunszt i dbałość o detale Hayashi. W najnowszej kapsułowej kolekcji Hayashi dla Vans Vault, artysta wprowadził unikalne wzory i materiały najwyższej jakości

Style 98 LX w kapsułowej kolekcji Hayashi to wyjątkowy model, stworzony z inspiracji dawną popularną sylwetką buta z późnych lat 90-tych do początku 2000 r., który wykonano przy użyciu wysokiej jakości skóry i włochatego zamszu w kolorze czarnym oraz marshmallow. W linii Sk8-Lo Reissue LX Hayashi wykorzystuje inspirację kodami QR, co widać na wzorach umiejscowionych po bokach butów, oraz nadrukiem 3M widocznym na podeszwie. Dwa modele Sk8-Lo Reissue LX różnią się kolorami na przedniej cholewce oraz bocznym pasie, charakterystycznym dla marki Vans. Kolekcję uzupełniają modele Style 47 LX, które zostały wyposażone w elementy dawniej wykorzystywane przy tworzeniu butów Vans, takie jak małe otwory wentylacyjne i gumowe naszycia na szwach znajdujących się na pięcie buta. Inspirowana wojskowymi klimatami przednia część buta posiada pikowania i przeszycia, które uzupełniają prace inspirowane kodami QR podkreślające kultowy wzór w szachownicę.

Składająca się z sześciu modeli kolekcja Hayashi obejmuje znane klasyki, takie jak: Style 98 LX, Sk8-Lo Reissue LX i Style 47 LX w nowych wersjach materiałów oraz printów inspirowanych kodami QR.

Kolekcja Vans Vans x Taka Hayashi jest dostępna od 23 maja 2020r. w wybranych sklepach