Kosmetyki, które uwodzą kobiety

Wiele się zmieniło od czasów, kiedy kobiety stały na piedestale doskonałości i wszelkich cnót, adorowane i wielbione przez mężczyzn. We współczesnym świecie są bardziej partnerkami niż boginiami, niemniej jednak nadal chcą być zdobywane, a mężczyźni wciąż pragną je uwodzić. Każdy, kto choć raz szukał drogi do serca ukochanej wie, jak skomplikowana i zaskakująco trudna potrafi ona być. Za jedną z najbardziej erogennych stref uważane są kobiece uszy, wcale jednak nie chodzi o delikatne pieszczoty, lecz o słowa, które kieruje mężczyzna do ukochanej. Do odniesienia pełnego zwycięstwa same komplementy jednak nie wystarczą. W sztuce uwodzenia niezmiernie ważną rolę odgrywają dziś kosmetyki.

Mirror reflection of a young man applying facial cream on face

Sztuka golenia

Słowa pełne zachwytu i miłości powinien wypowiadać mężczyzna kusząco zadbany, elegancki i pachnący. Do podstawowych kosmetyków współczesnego Romea powinny należeć kremy dla mężczyzn, stosowane do i po goleniu. Ich bogata formuła pozwala na zaspokojenie podstawowych potrzeb każdego rodzaju skóry. Można więc znaleźć kremy do cery wrażliwej, które łagodzą podrażnienia, a także takie, które dzięki witaminom i minerałom morskim doskonale nawilżają skórę. Wszystkie też kosmetyki tego rodzaju skutecznie zmiękczają zarost, czyniąc golenie dużo łatwiejszym i przyjemniejszym. Warto też wiedzieć, że balsam po goleniu spełnia dziś wiele funkcji, nie tylko łagodzi zadraśnięcia i dezynfekuje skórę, ale też doskonale ją wygładza, sprawia, że staje się ona delikatna, dobrze nawilżona i jednocześnie subtelnie pachnąca.

Twarz dobrze nawilżona

Mężczyzna, który dba o siebie, coraz częściej sięga także po kremy pielęgnacyjne. Jedną z najczęstszych przypadłości panów jest sucha, spierzchnięta skóra twarzy, często podrażniona działaniem słońca lub przeciwnie, wiatru i niskich temperatur. Krem do twarzy dla mężczyzn nie tylko intensywnie nawilża, ale również przeciwdziała powstawaniu wszelkich stanów zapalnych, chroni przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, a także regeneruje i przywraca skórze blask i energię. Wygląd skóry po użyciu kremu dla mężczyzn zdecydowanie się poprawia i sprawia, że mężczyzna jest postrzegany jako bardziej atrakcyjny. Dzieje się tak dzięki substancjom odżywczym zawartym w kremie, często o działaniu leczniczym, ujędrniającym i przeciwzmarszczkowym. W sprzedaży dostępne są kremy przeznaczone zarówno na dzień, jak i na noc.

Męski zapach

Kosmetyki dla mężczyzn to jeden z najskuteczniejszych dziś afrodyzjaków. Jak zniewalający zapach może mieć woda po goleniu, przekonała się już niejedna kobieta. Ekstrakty ziołowe, olejki eteryczne i wyciągi roślinne w połączeniu ze skórą składają się na ten oryginalny, przypisany wyłącznie do konkretnego mężczyzny zapach. Woda nawilża, odświeża i orzeźwia, nadając skórze jędrność, napinając ją i wygładzając. Należy ją nakładać zawsze po balsamie, którego podstawowym zadaniem jest łagodzenie podrażnień i mikroskopijnych urazów powstałych po goleniu. Woda po goleniu natomiast zwielokrotni efekty pielęgnacyjne balsamu, a jej kuszący zapach będzie działał na zmysły kobiety.

 

Tekst i zdjęcie: autor zewnętrzny