Klasyka w nowej palecie – Nowa kolekcja PROSTO Kalsyk

Fotograf Mateusz Szeliga zabiera nas na spacer po blokowiskach Wrocławia i Legnicy z nową kolekcją PROSTO KLASYK F/W 19/20

Jesień i zima to czas kontrastów – ostre światło wydobywa z szarego otoczenia jasne, nawet łagodne barwy, które świecą pełnym kolorem. W nowej sesji modowej fotografa Mateusza Szeligi kolekcja PROSTO KLASYK – z takimi właśnie zestawami delikatnych odcieni – idealnie współgra z szorstką, surową fakturą modernistycznych elewacji.

Seledyn, róż, beż i żółć – kolory niczym z paczki dropsów podbijają rynek mody, a hasło „czy jesteś wystarczająco twardy, bo nosić różowy kolor” przekonało ludzi, że można otworzyć się na szerszą paletę barw. Na świecie nawet marki kojarzone z surową, sportową stylistyką eksperymentują z nowymi odcieniami. Ten trend świetnie rozwija kolekcja PROSTO KLASYK jesień-zima 19/20. Kolorystyka jest soczysta, ale nie krzykliwa, operuje świetnymi parami barw, a wyeksponowane w ten sposób branding i detale stają się częścią kompozycji. Żeby podkreślić klimat kolekcji odpowiednim otoczeniem Mateusz Szeliga zabiera nas na spacer po osiedlach Wrocławia i Legnicy, gdzie udało się upolować kilka na prawdę niesamowitych miejscówek.

Odzież i akcesoria: PROSTO KLASYK JESIEŃ-ZIMA 2019/20
Stylizacje: Angelika Fedorczuk
Model: Łukasz Skafarek
Lokalizacja: Wrocław/Legnica