Klasyka rapu instrumentalnie

Real People Trio, to projekt w którym klasyczne oraz mniej znane rapowe utwory zostaną przedstawione w jazzowej aranżacji. Zero wokalu – sama muzyka! Zabrzmią prawdziwe instrumenty – na bębnach Filip Mozul, a na bazie Piotr Południak, a za gramofonami stanie Karol Chester Wódkowski.

Usłyszycie klasyczne inspiracje w najlepszym wydaniu: Tribe Called Quest, 2Pac, Nas, Slum Village, Wu tang Clan, Snoop Dogg, Mobb Deep i Dr Dre. Nowa aranżacja może sprawić, że znane utwory nabiorą nowego kształtu. Dla świadomego słuchacza będzie to muzyczna przygoda i poszukiwanie znajomych motywów wśród nowatorskich brzmień. Brak wokalu daje lepszy kontakt z brzmienień instrumentów i zmusza do uważniejszego słuchania i odkrycia na nowo tego co uważaliśmy za znane.

Real People Trio jest przystępne i ambitne zarazem – tak jak każada dobra muzyka trafia do każdego odbiorcy. Świadomy koneser rapu będzie się delektować znanymi kasykami w nowej odsłonie, a osoba, która dopiero poznaje te rejony sceny muzycznej będzie odkrywać klasykę czarnych rytmów w eleganckiej konwencji. Perkusja, kontrabas i na żywy mix z płyt winylowych zapewni wyjątkową energię, którą poczują wszyscy uczestnicy.