Kiermash vol. IX wiosenna odsłona

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Małopolsce. Dzięki tej inicjatywie goście mają szansę przez dwa dni zobaczyć i przymierzyć ubrania i akcesoria bardzo często dostępne jedynie przez Internet. Kiermash  odbędzie się 25-26 marca 2017 godz. 11:00 – 19:00 Muzeum Inżynierii Miejskiej, ul. Św. Wawrzyńca 15, Kraków. IX edycja Kiermashu jest oficjalnym wydarzeniem towarzyszącym tegorocznego Cracow Fashion Week 2017.


„Już po raz IX zapraszamy mieszkańców Krakowa i wszystkich turystów na Kiermash. Wiemy, że to naprawdę dobra, ważna i lubiana inicjatywa. Tym radośniej możemy powiedzieć: Będziesz w ostatni weekend marca w Krakowie? PRZYJDŹ NA KIERMASH. Wiosenna edycja jest wydarzeniem towarzyszącym Cracow Fashion Week. Dla nas to bardzo znaczące, że połączyliśmy siły, by wspólnie promować polską modę i jej twórców.” – mówią Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, Organizatorzy Kiermashu
moda + design + ludzie = KIERMASH!
Cracow Fashion Week 2017 odbędzie się w dniach 18-26 marca w Krakowie. Wydarzenie organizowane przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w partnerstwie z Miastem Kraków obejmuje kilkadziesiąt imprez odbywających się pod hasłem „fashion & ecology”: pokazy mody, wystawy fotografii, warsztaty, wykłady oraz spotkania z osobowościami świata fashion. Więcej informacji:www.ksa.edu.pl. Szczegółowy program CFW znajduje się na www.cracowfashionweek.com. Kiermash został objęty honorowym patronatem Jacka Krupy Marszałka Województwa Małopolskiego oraz jest organizowany w partnerstwie z Miastem Kraków.