Szukaj

Kolejne nowiny z nadchodzącego TechCampu, którego objęliśmy patronatem: koniec z formułą jaką znacie. W nowym sezonie TechCampu, Akademia Unity wraz z Partnerami poruszy wyznawców nowych technologii do działania. Pierwszy odcinek poświęcony karierze w IT rusza już 23 października o godz. 19 w krakowskim klubie Lizard King. Zarejestruj się już dziś!

Rozpocząłeś właśnie studia i chcesz mądrze zaplanować ścieżkę kariery? A może jesteś w trakcie szukania pracy i sprawdzasz, jakie możliwości oferuje Ci rynek? Chcesz zobaczyć na własne oczy, jak zmienia się TechCamp? Każdy z powodów jest dobry, aby wziąć udział w 11 już odcinku bezpłatnych spotkań technologicznych. Mecenasami nowych technologii w tym sezonie są: Grupa Unity, Województwo Małopolskie, Kei.pl oraz FreshMail.

Zarejestruj się bezpłatnie na http://techcamp11.evenea.pl/

Tego wieczoru na scenie będziemy mieli okazję zobaczyć Przemka Kadulę, który zdradzi, jak wygląda budowanie własnego startupu od podstaw. Założyciel portalu Notatek.pl, oferującego studentom z całej Polski największą bazę notatek z zajęć, wskaże m.in. możliwe drogi pozyskania pieniędzy na rozwój własnego biznesu. Dlaczego warto mu ufać? Przemek pozyskał do Notatek.pl trzech aniołów biznesu oraz fundusz inwestycyjny HedgeHog.

Tych, którzy stawiają na pracę na etat, powinna z kolei zainteresować tematyka personal brandingu. O tym, jak kreować swój wizerunek na rynku pracy zdradzi ekspert Pracuj.pl – Aleksandra Gierybo-Paprota. Praktycznie, bo z perspektywy kodu, o pracy nad mailingiem opowie następnie Head of Technology w firmie FreshMail – Piotr Suszalski. W czasie wydarzenia podyskutujemy też o rynku edukacji i pracy IT z przedstawicielami krakowskich uczelni.

Praktyczna wiedza, networking w kuluarach i darmowa pizza – to wszystko czekać będzie na uczestników odcinka. Przypominamy, że wstęp jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja na stronie: http://techcamp11.evenea.pl/.

Medialne wsparcie TechCampu zapewniają: Dziennik Internautów, e-biznes.pl, Manko, Crossweb.pl, ebo.edu.pl, Software Developer’s Journal, Nowy Marketing, Mam Startup,

Więcej informacji: http://techcamp11.evenea.pl/

Autor tekstu i zdjęcia: TechCamp