Amy Winehouse – talent, miłość, tajemnica

W tym roku mija 4 rocznica śmierci wyjątkowej artystki, Amy Winehouse. Emocje i pasje, które słychać w Jej utworach, powodują, że muzyka Amy do dzisiaj wywołuje dreszcze. Niewiarygodny talent, charyzma, teksty a przede wszystkim głos, sprawił, że Amy wciąż żyje w sercach milionów ludzi na całym świecie.

„Amy” to nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy, a błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano.

30.07.2015 tj. Czwartek godz. 18:30 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „AMY” w Kino Muranów

Informacja o filmie i przedpremierowych pokazach

PLAKAT Amy film 01

Po seansie, Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na afterparty do AïOLI Cantine Bar Cafe Deli na ul.Świętokrzyską 18 i wzniesienie toastu za Amy! Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy 3 nowe koktajle serwowane od godziny 16:00 na bazie Tanqueray No.TEN, których nazwy nawiązują do trzech albumów Amy Winehouse, a są to:

  • Amy: Frank
  • Amy: Back to Black
  • Amy: Lioness

Startujemy tego dnia już od godz. 16:00 tej.

Czas spędzony w AïOLI Cantine Bar Café Deli umili Wam DJ, który specjalnie dla Was zagra wyłącznie utwory Amy Winehouse. Od 20:00 zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu jazz’owego, który odda prawdziwy, charakterystyczny i niepowtarzalny klimat życia i twórczości Amy. Przez cały czas trwania imprezy nie zabraknie również samej Amy. Jak to możliwe? Przekonajcie się sami! Widzimy się a Aioli Cantine Bar Cafe Deli na Świętokrzyskiej 18 🙂

Wydarzenie na FB

Partnerzy wydarzenia: Gutek Film, Kino Muranów, Tanqueray No.TEN

Wydarzenie wspierają: Legalna Kultura, AKTIVIST, Radio KOLOR, KMAG, HIRO, Polki.pl, NaszeMiasto, INTOPASSION, ExclusiveMag, Kulturalnie.waw.pl, Radio Kampus, Film.pl, LOUNGE Magazyn, SlowLife, Hello Modlin, LIVE&TRAVEL, HW – High Warsaw, ANYWHERE.pl, Magazyn SUKCES, RZECZPOSPOLITA