Jak zregenerować ciało i umysł w trzy dni

Ekskluzywny weekend Wellness, czyli jak zregenerować ciało i umysł w trzy dni. Wellness&SPA – pod tym szyldem znaleźć można coraz więcej ośrodków wypoczynkowych w Polsce. Weekend w takim obiekcie jest wspaniałą okazją do kompleksowej regeneracji zmęczonego ciała i umysłu dla osób żyjących na wysokich obrotach. Sprawdzamy, co oferują największe ośrodki Wellness&SPA i dlaczego warto skorzystać z tego typu usług.

Czas rozładować emocje
Ekskluzywne ośrodki Wellness&SPA służą swym klientom udostępniając im szereg usług, których zadaniem jest odstresowanie, wyciszenie emocji, przywrócenie wewnętrznej harmonii oraz odnowa zmęczonego ciała. Dlatego takie centra coraz częściej odwiedzane są przez żyjące intensywnie osoby, szukające efektywnych sposobów na rozładowanie napięć i emocji oraz zdobycie nowych sił witalnych, które pozwolą im powrócić do wysokiej aktywności. Weekend w ośrodku Wellness&SPA pozwala zaczerpnąć wielu dobrodziejstw dla ciała i ducha. Wszystkie usługi realizowane są na bardzo wysokim poziomie, a przesłanie, które towarzyszy ośrodkom SPA jest jedno – zrobić wszystko, aby każdy gość skutecznie oderwał się od szarej rzeczywistości, odnalazł równowagę i zyskał idealne samopoczucie.
Daleko od codzienności
Większość ośrodków Wellness&SPA udostępnia gościom baseny, łaźnie i sauny, w których można zażyć relaksujących i regenerujących kąpieli. Dostęp do sprzętu fitness, kojące i pobudzające masaże, a także zabiegi pielęgnacyjne, w tym peelingi, maski na ciało i podobne atrakcje również czekają na spragnionych wypoczynku lub zastrzyku energii gości. Idealnym dopełnieniem jest pyszna, aromatyczna kuchnia. Na wspaniałe samopoczucie gości wpływa również lokalizacja ośrodków – większość obiektów Welness&SPA usytuowanych jest w malowniczych, urokliwych, zakątkach, charakteryzujących się wyjątkową atmosferą.
Wino i Regeneracja 5 dni
Aby gość poczuł się, jak w przysłowiowym raju, ośrodki Wellness&SPA proponują często szereg niecodziennych, sobie tylko właściwych usług. Przykładem jest tutaj SPA na Mazurach Głęboczek Vine Resort & Spa – ośrodek, który silnie nawiązuje do filozofii wina i odkrywa przed gośćmi jego nieocenione walory. Skorzystać tu można z wielu unikatowych pakietów pobytowych inspirowanych tym szlachetnym trunkiem, na przykład: „Weekendowa Akademia Wina” albo „Wino i Regeneracja 5 dni”. Korzystając z oferty można poznać niebanalną moc zabiegów wchodzących w skład winoterapii. Goście mają również okazję skosztować wielu wyśmienitych gatunków win.
Nietuzinkowy charakter hotelu i SPA Głęboczek Vine Resort & Spa, możliwość skorzystania z wielu ciekawych i niedostępnych w innych obiektach usług sprawia, że chętnych do odwiedzin wciąż przybywa. Siłą większości ośrodków Wellness&SPA jest niepowtarzalność, a także umiejętność idealnego trafiania w potrzeby żądnych wypoczynku gości.
Fot. Richard Foster, CC BY-SA 2.0