Intimissimi świątecznie z Natalią Klimas

Święta to niezwykła okazja aby dzielić się ze swoimi najbliższymi tym co najlepsze, dlatego też  5 grudnia, w przeddzień Mikołajek, w przearanżowanym salonie Intimissimi w warszawskiej Arkadii miał miejsce pokaz świątecznej kolekcji oraz prezentacja  nowych perfum marki Intimissimi.

intimmisimi 1

Podczas wyjątkowego spotkania przedstawicieli mediów z ambasadorką marek Calzedonia i Intimissimi, Natalią Klimas, odbyła się pierwsza w Polsce iluminacja bożonarodzeniowej choinki.

Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się ze świąteczną kolekcją Intimissimi oraz karnawałowymi wyborami Natalii Klimas – propozycje marki to idealny pomysł na prezent, nie tylko pod choinkę!

Dodatkową atrakcją spotkania była premiera nowych perfum Intimissimi UNICA. Włoska marka już po raz czwarty zaprezentowała zapach ze znanej i cenionej kolekcji stworzonej, by podkreślić kobiece piękno.

UNICA to aromat białych kwiatów frezji i peonii. Słodka nuta wanilii w zestawieniu z ostrym drzewem sandałowym tworzy perfumy idealne dla zmysłowej, pewnej siebie i eleganckiej kobiety.

intimmisimi2

Świąteczne spotkania Intimissimi na świecie to już tradycja. Odbywają się od kilku lat w Portugalii, Hiszpanii i Brazylii. W tym roku po raz pierwszy na premierę świątecznej iluminacji w Warszawie zaproszeni zostali polscy dziennikarze i styliści.

Tekst i zdjęcia: materiały organizatora