Inditex otwiera w Polsce salon Uterqüe

Marka z portfolio grupy Inditex uruchamia pierwszy stacjonarny salon w Polsce. Premierowy butik Uterqüe już wkrótce zostanie otwarty w Galerii Mokotów w Warszawie,  w nowej części centrum nazwanej The Designer Gallery.  Uterqüe, to marka m.in. akcesoriów modowych, której atutami są połączenie jakości i atrakcyjnej ceny. To właśnie akcesoria są znakiem rozpoznawczym brandu, a jego twórcy przekonują nas, że stanowią one podstawę kobiecej garderoby. Marka firmuje także kolekcję odzieży skórzanej oraz ready-to-wear, zaprojektowane wyłącznie przez zespół projektantów Uterqüe.

1

Kolekcja oparta na designerskich akcesoriach

Charakterystyczny design łączący elementy retro z najnowszymi trendami, jest ceniony przez wielbicielki mody na całym świecie. Po markę chętnie sięgają kobiety aktywne i interesujące się modą, które w świadomy sposób kształtują swój styl. Wykonywane z najwyższej klasy materiałów naturalnych, kamieni półszlachetnych i skóry propozycje produkowana są przede wszystkim w Hiszpanii i Włoszech. Tak jak w przypadku innych rynków i w Polsce będą realizowane dostawy dwa razy w tygodniu, co  zagwarantuje aktualność obowiązujących trendów i szeroką ofertę.

2

Zaczynają w Galerii Mokotów

Pierwszy salon Uterqüe powstał w 2008 roku w Hiszpanii, a marka od tej pory szybko zdobyła uznanie na kilkunastu  nowych rynkach  w Europie i na świecie. Salony Uterqüe wyróżnia również aranżacja przestrzeni. Na pierwszy butik marki  w Polsce wybrano warszawską Galerię Mokotów.  Jeszcze tej jesieni miejsce przywita swoje pierwsze klientki.

3

Tekst i zdjęcia: na podstawie materiałów prasowych