Gwiazda piosenki francuskiej na jedynym koncercie w Polsce!

Macie ochotę na trochę paryskiego brzmienia? Exclusive Info zaprasza 5 grudnia fanów muzyki francuskiej będą mieli oni okazję zobaczyć ZAZ w Progresja Music Zone podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic. Artystka wraca z z nową płytą „Paris”.

Miastem rodzinnym ZAZ jest Bordeaux, które opuściła mając 26 lat, by spróbować artystycznej kariery w stolicy. Poszczęściło się jej. Najpierw zdobyła angaż jako piosenkarka w kabarecie, a później, uciekając przed rutyną, śpiewała na Montmartre, gdzie przyciągała coraz to więcej i więcej słuchaczy. Nie tylko wspaniałym głosem, lecz również atrakcyjnym repertuarem, w którym było też miejsce na piosenki Elli Fitzgerald, Yvesa Montanda, Edith Piaf, dla której pisał także wspomniany Charles Aznavour. Wielki admirator talentu ZAZ zaśpiewał z nią w duecie w przeróbce jego własnej kompozycji „J’aime Paris au mois de Mai”. Mistrz nie skąpi młodszej koleżance komplementów: „ZAZ może zaśpiewać wszystko i zawsze porusza najczulsze struny w duszy. Dojdzie tak daleko jak tylko sobie zamarzy. Już osiągnęła ogromnie dużo. Jest pierwszą od lat francuską piosenkarką, która zrobiła tak wielką międzynarodową karierę”.

 10 listopada ukaże się nowa płytą jednej ZAZ. Krążek nosi tytuł „Paris”. Na zapowiadanym albumie znajdą się między innymi duety ZAZ z wielkim Charlesem Aznavourem i młodą zdolną kanadyjską piosenkarką Nikki Yanofsky. W studiu wspomógł artystę także legendarny producent Quincy Jones.

Data: 5.12.2014

Bilety: 150 zł

Więcej informacji: www.progresja.com