Szukaj

#FOODSHARING czyli podziel się jedzeniem

Foodsharing Kraków to inicjatywa mająca na celu propagowanie idei dzielenia się jedzeniem. Nie chcemy, żeby żywność zdatna do jedzenia była marnowana. Lubimy owocną współpracę. To dlatego jesteśmy w trakcie szukania kolejnych miejsc, w których każdy będzie mógł zostawić w odpowiednich warunkach coś smacznego, aby kto inny mógł się takim smakołykiem poczęstować. Tymczasem zapraszamy do pierwszej krakowskiej Jadłodzielni, która mieści się w kawiarni Jordan Caffe przy ul. Długiej 9!


#JADŁODZIELNIA
Zainspirowani pomysłem, który narodził się w Niemczech i świetnie działa od lat, nie wyobrażamy sobie, że nie uda nam się rozkręcić go w Krakowie – mieście, gdzie nie ma rzeczy niemożliwych!
W krakowskiej Jadłodzielni znajdziecie lodówkę i regał, gdzie możecie zostawić jedzenie, którego z jakiegoś względu sami nie wykorzystacie. Główny warunek to obowiązek dostarczania wyłącznie żywności bezpiecznej i zdatnej do spożycia.
Idea jest prosta: każdy może coś dołożyć, wszyscy mogą się poczęstować. Należy jedynie pamiętać, że aby Jadłodzielnia prawidłowo funkcjonowała, muszą znaleźć się osoby z jednej i drugiej grupy.

#WSPÓŁPRACA
Jeżeli znacie miejsce, które mogłoby stać się Jadłodzielnią, dajcie nam znać!
A może chcecie do nas dołączyć i pomóc w zorganizowaniu niezbędnego sprzętu, promować akcję albo sprawować dyżury w punkcie Foodsharing Kraków?
Wciąż budujemy nasz zespół i serdecznie zapraszamy do współpracy!
#KONTAKT
Czekamy na Wasze maile: krakow@foodsharing.pl
oraz odzew w wiadomościach prywatnych na Facebooku: https://www.facebook.com/foodsharing.krakow/