Facebook z nowym projektem – Stories

Twórcy portalu społecznościowego Facebook zainspirowani historią mężczyzny z New Delhi, który straciwszy pamięć dzięki Facebookowi posklejał swoją rzeczywistość i dotarł do ludzi, których znał przed jej utratą. Mimo, iż nie odzyskał utraconej pamięci udało mu się przywrócić życiu dawny bieg. Kolejną inspiracją dla zachowania pamięci była akcja lokalnej społeczności z Kanady, którzy dzięki portalowi i oczywiście własnemu zaangażowaniu ocalili budynek, który darzyli ogromnym sentymentem.

Widząc jak wielką siłę mają emocje i sentymenty w życiu każdego człowieka Facebook otworzył sobie furtkę do nowej formy zarobku. Teraz każdy może podzielić się swoją niezwykłą historią z Facebook Stories, a te najlepsze zostaną opublikowane na jego łamach. Historia musi oczywiście wiązać się bezpośrednio z portalem będącym autorem pomysłu. Co ciekawe Facebook zaangażował pisarzy, muzyków i gazety by dzielili się swoimi spostrzeżeniami na łamach Stories odnośnie tego, po co warto teraz sięgnąć z dziedziny słowa pisanego i muzyki.

Przypuszczalnie większość historii będzie opierała się o znany z amerykańskich produkcji szkielet scenariuszy filmowych, w których dzieje się tragedia, następnie główny bohater zmaga się z przeciwnościami losu, a następnie szczęśliwie wszystko się kończy, w tym przypadku z pomocą Facebooka! Gratulujemy pomysłu na reklamę!  Więcej informacji znajdziecie pod adresem witryny: www.facebookstories.com