Electronic Beats radzi, gdzie bywać tego lata

W wakacje wszyscy mamy więcej czasu, jesteśmy bardziej wyluzowani i otwarci na nowości. Stąd zapewne wziął się pradawny mit wakacyjnej miłości – ukochany z końca świata, spotkany w nadmorskim kurorcie, który lada dzień wyjedzie w siną dal… Dlatego tego lata proponujemy Wam inny romans, mający szanse powodzenia i dużo bardziej perspektywiczny. Czemu by nie zakochać się w muzyce? 

electronic-beats-podpowiada-gdzie-bywac-tego-lata-02

Jak się znaleźć w dobrym miejscu?

Szczerze mówiąc, mamy na myśli konkretny gatunek muzyki – chodzi nam o techno, dance, szeroko pojętą muzykę klubową. Powiecie, że to trudny związek? Wcale nie. Trzeba tylko dać mu szansę… A gdyby tak zaplanować wakacyjny wyjazd na festiwal muzyczny? Konkretniej – na festiwal muzyki elektronicznej?

To szalony plan, ale ma szansę powodzenia – należy jednak mądrze wybrać. Platforma T-Mobile Electronic Beats rekomenduje i sygnuje swoją marką trzy wydarzenia tego lata, podczas których będziecie mieli okazję dobrze się przysłuchać swojej nowej wybrance.

Po pierwsze – Płock

Już niebawem muzyka elektroniczna po raz kolejny zawładnie Płockiem, podczas Audioriver Festival. Ten event stwarza wręcz idealne warunki, by się zakochać. Wszystko odbywa się na nadwiślańskiej plaży, w kameralnej atmosferze, wśród innych zasłuchanych w dźwięki electro. Festiwal rozpocznie się 29 lipca i potrwa 3 dni. Jeśli więc nie macie planów na ostatni lipcowy weekend, to najwyższy czas, żeby zarezerwować bilety do Płocka i zadokować tam razem z całą rzeszą fanów gatunku i najlepszymi artystami młodego pokolenia.

Po drugie – Katowice

Jeśli muzyka elektroniczna oczaruje Was od pierwszego przesłuchania i zechcecie podążać za nią krok w krok, już kilka dni po zakończeniu Audioriver będziecie musieli przenieść się na Śląsk. A dokładniej, do Katowic, gdzie w Dolinie Trzech Stawów 5 sierpnia wystartuje OFF Festival. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych na naszym kontynencie festiwali poświęconych muzyce alternatywnej. W tym roku, za sprawą Sceny Electronic Beats, znajdzie się tam także miejsce dla techno, electro, dance itp. Przez trzy dni stolica Śląska żyć będzie w rytmie takich gwiazd jak GusGus czy Islam Chipsy. Warto się tam pojawić.

Po trzecie – Białystok

Wraz z nadejściem jesieni muzyka elektroniczna wybierzcie się na północny wschód, by stworzyć wraz z organizatorami Up To Date Festival swoje niepowtarzalne święto. To idealny festiwal dla tych, którzy cenią sobie luźną atmosferę i swobodne kontakty z artystami. Tak właśnie wygląda to w Białymstoku – nikt niczym się nie spina, wszyscy cieszą się wspólnym słuchaniem muzyki. I jak tu się nie zakochać? Tegoroczna edycja Up To Date Festival zaplanowana jest na 23-24 września. Jeśli nie wiecie, jak pożegnać lato – to bardzo dobra opcja!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *