Ekskluzywny zegarek kieszonkowy Tissot Savonnette

Tissot – brylant w koronie szwajcarskiego koncernu Swatch to ponad 160 lat kunsztu tworzenia zegarków. Firma wywodząca swą nazwę od założyciela Charlesa Emila Tissota może pochwalić się nieprzerwanym pasmem sukcesów. Od samego początku Tissot tworzył absolutnie wyjątkowe zegarki kieszonkowe czego dowodem jest wręczenie marce orderu z rąk rosyjskiego cara za dostarczenie najlepszego kieszonkowego zegarka dla rosyjskiej armii. Nie powinno zatem dziwić, że po dziś dzień szwajcarscy prekursorzy zaliczają się do czołówki producentów zegarków luksusowych.

Prestiżowy zegarek męski

Zegarki Tissot dzięki serii Savonette powracają do swoich legendarnych korzeni. Prestiżowe zegarki kieszonkowe Tissot Savonette dają gwarancję najwyższej szwajcarskiej jakości i nieprzejednanego piękna. Będąc właścicielem jednego z tych luksusowych zegarków możemy odbyć sentymentalną podróż do momentu, kiedy wszystko się zaczęło. Zegarki z serii Tissot Savonette nie mogą być obojętne dla żadnego miłośnika zegarków wielbiącego się w historycznych odniesieniach. Nie ma wątpliwości, że ten prestiżowy zegarek doda stylu swojemu właścicielowi, nawet w najbardziej wysublimowanym gronie.

Luksusowy i oryginalny prezent

Luksusowe zegarki Tissot Savonette to nie tylko gratka dla miłośników sztuki tworzenia zegarków, to także doskonały pomysł na wyjątkowy i oryginalny prezent. Niezależnie jak ważna i przełomowa będzie to okazja zegarek Tissot Savonette w rękach obdarowanego sprawi, że będzie czuł się wyjątkowo. Dzięki kunsztowi jaki dostarcza Tissot, ten prestiżowy zegarek z pewnością będzie nieodłącznym elementem wspomnień ważnego wydarzenia.

Autoryzowany sklep zegarek.net oprócz kolekcji zegarków Tissot Savonette oferuje usługę grawerowania. Na życzenie klienta na zegarku grawerowane są stosowne dedykacje. W przypadku modeli kieszonkowych grawerunek nanoszony jest we wnętrzu otwieranej koperty lub jak to robiono dawniej, na wierzchniej części przeznaczonej na inicjały. Takie połączenie wyniesie ten luksusowy zegarek do rangi rodzinnej pamiątki, którą obdarowany będzie chciał eksponować, aby na co dzień cieszyła oko i napawała dumą z posiadania legendarnego kieszonkowego zegarka Tissot Savonette.

Wykonanie grawerowania możliwe jest niemal na każdym zegarku. Osoby, które skłaniają się bardziej ku tradycyjnym zegarkom naręcznym również mogą liczyć na piękną dedykację. Wraz z autoryzowanym sklepem zegarek.net polecamy uwadze szwajcarskie zegarki dostępne od ręki oraz wyjątkowe modele na zamówienie : www.zegarek.net/zegarki/tissot/index.html