Szukaj

Drop butów OG od Vans i japońskiej marki FDMTL

Vault by Vans i FDMTL debiutują z asortymentem obuwia OG w tonacji indygo
fot. materiały prasowe Vans

Vault by Vans ponownie łączy siły z japońską marką odzieżową, FDMTL, debiutując z nową linią obuwia OG w całości wykonaną ze starannie wyselekcjonowanej tkaniny w kolorze indygo. Drop OG składający się z trzech modeli obuwia to esencja ponadczasowego kunsztu oraz designu, które widać w wykorzystanych materiałach oraz dbałości o detal. Kolekcja Vault by Vans x FDMTL będzie dostępna w wybranych salonach Vault by Vans od 7 sierpnia 2021.

Założona w 2005 roku w Tokio marka FDMTL produkuje ubrania w myśl „Japan made” i charakteryzuje ją się bezkompromisowa, najwyższa jakość wykonania oferowanych produktów. Dlatego też każdy element z kolekcji jest stworzony z myślą o spójności i zachowaniu dokładnej konstrukcji, która zapewnia trwałość oraz oddaje ducha twórczej ekspresji marki. Rezultatem współpracy Vault by Vans i FDMTL jest połączenie dwóch legendarnych marek i stworzenie atrakcyjnej oferty składającej się z trzech modeli obuwia OG, w tym OG Authentic LX, OG Sk8-Hi LX i OG Slip-On LX. Każdy model charakteryzuje się stylizowaną „zużytą” cholewką wykonaną z dżinsowej bawełny w kolorze indygo, która odsłania patchworkową konstrukcję i ściegi Sashiko, demonstrując tym samym trwałość materiału.

Kolekcja obuwia Vault by Vans x FDMTL będzie dostępna w wybranych salonach Vault by Vans od 7 sierpnia. Aby uzyskać więcej informacji i gdzie kupić, odwiedź The Drop List, kalendarz najbardziej ekskluzywnych produktów Vans.

Źródło: informacja prasowa Vans