Drogowskaz na drodze do kariery

Jest wiele serwisów o karierze. Tak wiele, że czasem nie potrafimy wybrać tego, z którym szukać pracy. Dzisiaj przyjrzyjmy się jednemu z nich i sprawdźmy czym się wyróżnia? Work Service, czyli wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o procesie aplikacyjnym, pisaniu listu motywacyjnego, odbywaniu rozmowy kwalifikacyjnej i zdobywaniu nowego miejsca pracy w jednym miejscu. To prawdziwa mekka dla wszystkich, którzy zagubili się na drodze do osiągnięcia kariery i potrzebują małego doradztwa. Nasze grono wykształconych pracowników to zespół prawdziwych ekspertów, którzy zrobią wszystko, aby Twoje CV, list motywacyjny czy rozmowa były najlepsze. Czym dokładnie jest Work Service? To największa w Polsce firma HR, która specjalizuje się w zarządzaniu zasobami ludzkimi i na polskim rynku nie ma sobie równych.

Drogowskaz na drodze do kariery01

Wskazówki dla kandydatów i pracodawców

Jeśli potrzebujesz wskazówek w sprawach przeprowadzenia rekrutacji, restrukturyzacji Twojej firmy, czy doradztwa personalnego – oto Twoje rozwiązanie. Serwis Work Service jest skierowany zarówno do pracodawców – którym pomoże znaleźć odpowiednie, najdoskonalsze osoby na stanowiska, jak i dla kandydatów do pracy – którym pomoże sprawić, by ich aplikacja była zupełnie wyjątkowa. Jeśli chcesz zabłysnąć listem motywacyjnym, który wyróżni się spośród kupki zgłoszeń, koniecznie skorzystaj z pomocy naszej firmy. Od 1999 roku zdążyliśmy zdobyć zaufanie tysięcy klientów, którzy niejednokrotnie wracają do naszej oferty. Dzięki ponad dekadzie zdobywania doświadczenia, nasi eksperci mogą pochwalić się doskonałą znajomością specyfiki rynku pracy, w tym także rynku międzynarodowego, jak choćby Niemiec, Czech, Rosji czy Turcji, Węgier i Słowacji. Posiadamy również wysoką znajomość lokalnych potrzeb i oczekiwań pracodawców, dlatego bez problemu dopasujemy Twoją strategię zdobywania pracy do realiów panujących w Twojej okolicy. Dalej nie jesteś przekonany? Przyjrzyj się statystykom – co roku zapewniamy miejsce pracy ponad dwustu tysiącom klientów. Ta liczba mówi sama za siebie – Work Service to absolutni profesjonaliści jeśli chodzi o zdobywanie pracy. Od piętnastu lat przyciągamy najlepszych, najbardziej zmotywowanych kandydatów, którzy staną się prawdziwymi perłami wśród Twoich pracowników. Jeśli szukasz kogoś, kto spełni Twoje wymagania odnajdziesz go dzięki nam.

Wszystko pod jednym adresem

Work Service to to miejsce w Internecie, które – niczym wielkie kompendium wiedzy – gromadzi wszystkie informacje, które niezbędne Ci będą w zdobyciu wymarzonego miejsca pracy lub odnalezieniu pożądanego pracownika. Pomożemy Ci napisać list motywacyjny, przeprowadzić wywiad i przede wszystkim – być najlepszym wśród kandydatów. Bądź zauważony, zapamiętany i zdobądź pracę.

Tekst: autor zewnętrzny, Fot.:  Francisco Osorio, CC