DOMOVE targi aranżacji i wyposażenia wnętrz

Targi Domove 18 – 19 czerwca 2016 – Idea tej butikowej imprezy, w dziedzinie wystroju i aranżacji wnętrz, zrodziła sie z Waszych potrzeb. Coraz więcej ludzi przy urządzaniu domu, bądź mieszkania kieruje się upodobaniem do oryginału i wyposaża swoje lokum w przedmioty nietuzinkowe o wyjątkowym designie, przedkładając ten sposób nad ofertę marketowego banału.

domovetargi01

To co miłe, wyjątkowe i bliskie naszym gustom, wyraża nas, powodując, że w tak zaaranżowanych przestrzeniach czujemy się dobrze i komfortowo. Gdy czasem, z racji romantyczno – buntowniczej natury, mamy kłopot z ustaleniem co jest nam bliskie i wyjątkowe, z pomocą przyjdzie specjalista od wystroju wnętrz, który jak dobry psycholog pomoże odkryć nasze potrzeby.

Targi Domove, to niezbędnik czlowieka gustownego, który zdaje sobie sprawę, że prawdziwe piękno i funkcjonalność ukryte są wśród dzieł niszowych projektantów i rzemieślników.

Przyjdź, obejrzyj, wybierz. Zatem Zapraszamy przez duze ,, Z”, ponieważ zamierzamy spełnić Wasze potrzeby i pragnienia oraz przedstawić to, co w domowym designie na ten czas najlepsze, najnowsze i przede wszystkim polskie.

  • wystawcy z branży wnętrzarskiej
  • w większości polskie marki, polscy projektanci, polski design
  • najnowsze trendy w aranżacji i wyposażeniu wnętrz
  • porady architektów, projektantów wnętrz

DOMOVE – TARGI / IDEA / DESIGN
18 – 19 czerwca 2016
Babka do wynajęcia – Młocińska 5/7
WSTĘP BEZPŁATNY

Zgłoszenia wystawców: domovepl@gmail.com

FB_domove_0616