Szukaj

Dobry design na aukcji charytatywnej

DS Manufaktura - Dobek & Stypińska dla Fundacji "Akogo?"
Oskar Dobek i Julia Stypińska - założyciele DS Manufaktura | fot mat. prasowe

Założona przez Oskara Dobka i Julię Stypińską marka DS Manufaktura, znana z ekskluzywnych artykułów wnętrzarskich, wspiera Fundację Ewy Błaszczyk “Akogo?”

DS Manufaktura – Dobek & Stypińska to brand, który od 2014 roku prezentuje na rynku wyselekcjonowaną kolekcję artykułów wnętrzarskich – stolików, lamp i akcesoriów kuchennych, które cechuje eleganckie wzornictwo, dopracowanie w detalu oraz produkcja ręczna z najwyższej jakości materiału. Wszystkie modele są projektowane w autorskim atelier i realizowane na indywidualne zamówienie klienta.

Pasja i doświadczenie

Za powstaniem marki kryje się doświadczenie jej założycieli z zakresu aranżacji wnętrz oraz pasja do tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. To właśnie ono dało twórcom marki – Oskarowi Dobkowi i Julii Stypińskiej, impuls do wprowadzenia na rynek marki dla wymagających klientów, której motywem przewodnim jest wysokiej jakości obsługa klienta i dopracowany w detalach produkt.

JERNBJORN stolik z drewna bukowego na geometrycznej ramie

W swojej kreatywnej działalności założyciele firmy nie zapominają o społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw. Produkty marki DS Manufaktura nie są sprowadzane z dalekich krajów o taniej sile roboczej, lecz są wytwarzane lokalnie, według własnego projektu i z poszanowaniem środowiska oraz wartości społecznych.

Dzięki temu, że marka DS Manufaktura – Dobek & Stypińska jest firmą z tradycjami rodzinnymi, to jej założyciele wiedzą, jak bardzo ważny jest wysoki poziom obsługi oraz odpowiedzialność społeczna każdego biznesu. Zespół opiekunów klienta tej marki jest dostępny dla jej klientów w szerokim zakresie – pomaga zadbać o produkty wytworzone w manufakturze, a nawet wspiera w aranżacji przestrzeni.

Współpraca z Fundacją “Akogo?”

W roku 2020 marka rozpoczęła swoje uczestnictwo w działaniach społecznych w ramach wsparcia aukcji charytatywnej realizowanej przez redakcję Magazynu Businesswoman & life we współpracy z Fundacją Ewy Błaszczyk “Akogo?”, zajmującą się systemowym rozwiązywaniem problemów osób w śpiączce. W nadchodzącym roku 2021 marka DS Manufaktura planuje udział w kolejnych wydarzeniach tego rodzaju, które trwać będą na przestrzeni całego roku. Każdorazowo przekazywany jest jeden z wybranych produktów marki do licytacji wśród zainteresowanych uczestników wydarzenia, a cały dochód przeznaczany jest na odpowiedzialną za aukcję fundację.

Mosiężna tabliczka sygnaturowa

Wyjątkowa pracownia

Warto wspomnieć również, że marka DS Manufaktura dysponuje rozległą pracownią produkcyjną zlokalizowaną w historyzującym obiekcie położonym w Sudetach. W roku 2021 rozpocząć mają się tam prace remontowe na pozostałych obiektach przyległych do pracowni, które powinny pozwolić na możliwe ich wykorzystanie do celów promocji sztuki (wystawy, wernisaże) poświęconych ręcznemu rzemiosłu i pracy ludzkich rąk, a także organizacji event’ów – również tych spod znaku warsztatów manualnych dla dorosłych i młodzieży.

Budynek pracowni położony w Sudetach