Modyfikowane buty do biegania

Producenci obuwia sportowego przyzwyczaili nas już do butów bardziej przypominającego sweter niż sneakersy. Adidas wprowadzający właśnie model UltraBOOST poszedł o krok dalej, gdyż sweterkowa technologia nie tylko zapewnia dobre właściwości techniczne wymagane przy bieganiu, ale też całkiem designersko wygląda. A to wszystko dzięki współpracy z klientami, z których wielu samodzielnie modyfikuje produkty i awansuje dzięki temu do roli kreatorów nowych trendów. A co najlepsze, że te buty to nie model koncepcyjny, tylko prawdziwy produkt, możliwy do kupienia w Polsce.

 
adidas_UltraBOOST_Uncaged_5
Wprowadzając UltraBOOST Uncaged adidas wyznacza nowe standardy w kategorii butów biegowych. But został zainspirowany przez fanów kultowego modelu UltraBOOST, a udoskonalony przez ekspertów adidas Running, połączył dwa światy: niepokornego designu i zorientowanego na wyniki sportu. Wyposażony w cholewkę z innowacyjnego adidas Primeknit, wewnętrzny system wsparcia i unikalny system sznurowania, UltraBOOST Uncaged został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i wydajności.
adidas_UltraBOOST_Uncaged_2
Proces tworzenia UltraBOOST Uncaged był ewolucją topowego buta biegowego adidas UltraBOOST. UltraBOOST Uncaged, pod designerską formą, kryje prawdziwie sportową „maszynę”. Eksperci adidas Running projektowali go przy użyciu technologii opracowanych dla najlepszych na świecie lekkoatletów. Nowy, ulepszony materiał adidas Primeknit, z którego wykonana jest cholewka zapewnia elastyczność i znakomitą wentylację. Naturalny, nieskrępowany ruch stopy gwarantuje przylegający do nogi kołnierzyk. Nowy, kilkurzędowy system sznurowania oraz specjalnie zaprojektowane płaskie sznurowadła pozwalają idealnie dopasować but do stopy, dają większy komfort i stabilność. Oprócz wymienionych innowacji, UltraBOOST Uncaged posiada koronne elementy UltraBOOST. Usztywniony, gumowy zapiętek utrzymuje stopę na właściwym miejscu i daje stabilność. Podeszwa środkowa jest wykonana w całości z pianki BOOST™, co zapewnia najwyższy zwrot energii podczas biegu, natomiast zewnętrzna podeszwa pokryta Stretchweb Continental Rubber™ gwarantuje elastyczność i doskonałą trakcję przy każdym kroku.
adidas_UltraBOOST_Uncaged_1
UltraBOOST Uncaged pokazuje z jakim zaangażowaniem adidas podchodzi do oczekiwań zarówno swoich fanów, jak i sportowców. Po tym jak światowi trendsetterzy zaczęli samodzielnie modyfikować model UltraBOOST odcinając plastikowe elementy po bokach cholewki („klatkę”), adidas wsparł ten ruch i zaprosił influencerów do współtworzenia nowej wersji buta. Owocem tej współpracy jest UltraBOOST Uncaged. „UltraBOOST Uncaged połączył standardy UltraBOOST z niesamowitą twórczą inicjatywą naszych fanów”, mówi Ben Herath, wiceprezes działu Design w adidas Running. „adidas chce wspierać sportowców poprzez innowacje, a UltraBOOST Uncaged jest doskonałym przykładem, że można połączyć potrzeby zawodowych i amatorskich biegaczy”.
adidas_UltraBOOST_Uncaged
Wstęp: Redakcja Exclusivemag.pl, tekst i zdjęcia – materiały prasowe