Biżuteria w klimacie polskiej wsi

Twórcy designerskiej biżuterii już dano nie korzystają z wyłącznie geometrycznych wzorów. Szlachetnej formy wisiorków lub kolczyków nabierają więc przedmioty kojarzone z kulturą popularną.  Marka Pan tu nie stał, która przyzwyczaiła nas do przemyślanych projektów, poszła o krok dalej i sięgnęła po inspiracje z wiejskiej zagrody. Wspólnie z projektem Animal Kingdom stworzyli biżuterię ze zwierzętami, które nie kojarzą się zbyt reprezentacyjnie. Okazało się, że efekt jest zdumiewająco elegancki.

Powstały 2 naszyjniki i 6 wersji bransoletek pomnożone przez 7 domowych zwierzaków daje razem 56 kombinacji. W roli głównej występują: kura domowa, gęś, świnia, mućka, mysz, dachowiec i kundelek. Zawieszka składa się z różnokolorowych chwościków, limitowanej dwustronnej metki oraz różnych kamieni: amazonitu, jadeitu, agatu, akwamarynu, kwarcu dymnego i innych. Szerokość zwierzątka wynosi ok 20-25 mm.
Biżuteria występuje w wersji pozłacanej i srebrnej. Wersja pozłacana wykonana jest ze srebra i mosiądzu pokrytych 24-karatowym złotem, a srebrna wykonana jest w całości ręcznie ze srebra próby 925 i stali szlachetnej. Ceny naszyjników to 119 i 109 zł, a bransoletek 99 i 89 zł (odpowiednio dla wersji pozłacanej i srebrnej). Zapakowane są w gustowne pudełko z ekologicznej tektury z tłoczonym miedzianym logo. Biżuteria posiada półroczną gwarancję.
9-sesja-animal-kingdom-pan-tu-nie-stal-fot-najlepiej-studio-wszystkie-branso-razem 2-sesja-animal-kingdom-pan-tu-nie-stal-fot-najlepiej-studio-lancuszek-srebrny 8-sesja-animal-kingdom-pan-tu-nie-stal-fot-najlepiej-studio-bransoletka-sznureczek-srebrne-okucia-n2 7-sesja-animal-kingdom-pan-tu-nie-stal-fot-najlepiej-studio-bransoletka-sznureczek-srebro-n-1 5-sesja-animal-kingdom-pan-tu-nie-stal-fot-najlepiej-studio-bransoletka-sznureczek-zlocone-okucia-n1 0-sesja-animal-kingdom-pan-tu-nie-stal-fot-najlepiej-studio-opakowanie
Całą kolekcję można znaleźć w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych w Warszawie, Krakowie i Łodzi.