Szukaj

Bezprzewodowe słuchawki w kultowym wydaniu

Słuchawki bezprzewodowe już na dobre wpisały się do katalogu codziennych gadżetów. Producenci oferują coraz bardziej dopracowane rozwiązania, wśród których na uwagę zasługuje model INDY klimatycznej deskowej marki Skullcandy. Produkt zwrócił naszą uwagę, gdyż jest to przykład połączenia wzornictwa z filozofią marki.

Idea zawarta w designie

Producent zaprojektował słuchawki bezprzewodowe zgodnie z kluczem swojej skate-tożsamości i efekt jest bardzo spójny. Zanurzenie się w prawdziwie bezprzewodowym dźwięku nigdy nie było łatwiejsze. Z szybkim parowaniem z telefonem, 16-godzinną żywotnością baterii, etui-ładowarką mieszczącym się w kieszeni, INDY sprawiają, że funkcjonowanie bez przewodów staje się takie, jak powinno być– niezwykle proste.

Muzyka do prawdziwej jazdy

Dla niezależnych miłośników muzyki, którzy zawsze są w ruchu, Indy zapewnia prawdziwie bezprzewodowe wrażenia bez rozbijania skarbonki. Pojemnościowe, dotykowe przyciski pozwalają zmieniać utwory muzyczne, dostosowywać głośność i zarządzać rozmowami, by kontrolować słuchawki wystarczy dotknąć logo Skullcandy na obudowie. Wodoodporna konstrukcja IP55 gwarantuje odporność na pot, kurz i wodę, dzięki czemu słuchawki mogą towarzyszyć nam zawsze i wszędzie. Indy zostały wyposażone w funkcję redukcji hałasu podczas połączeń telefonicznych, co zdecydowanie poprawia jakość odbywanych rozmów. Dla zwiększenia komfortu użytkowania słuchawki zostały wyposażone w zewnętrzne, opcjonalne nakładki żelowe, które sprawiają, że słuchawki lepiej trzymają się w uszach, a dodatkowe dwa rozmiary gumek pozwalają lepiej dopasować słuchawki do rozmiaru naszych kanałów usznych.